Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Krajobrazy i przyroda Mazowsza”  w Galerii 13


Galeria 13 zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej Teresy Sokołowskiej pt. „Krajobrazy i przyroda Mazowsza”, który odbędzie się w dniu 29 września 2023 r. o godz. 18.00 w siedzibie galerii mieszczącej się w Centrum Medycznym w Mławie, ul. Żwirki 26.


Wystawa liczy 30 kolorowych zdjęć w wymiarze makro i mikro przedstawiające ulubione miejsca i często odwiedzane przez autorkę. Czasami mało znane i popularne wśród fotografików na Mazowszu, ale także nieprzeciętnie piękne. W galerii będziemy mogli obejrzeć fotogramy przedstawiające ujęcia typowo krajobrazowe, przyrodnicze lub nakładające się na siebie w różnych proporcjach, dodatkowo z motywami architektonicznymi.

Teresa Sokołowska – rodowita ciechanowianka. Fotografia jest jej wielką pasją od wielu lat. Uwielbia fotografować przyrodę, krajobrazy i obiekty architektoniczne (także nocą). Piękno krajobrazu utrwala w czasie licznych wycieczek i pieszych wędrówek. Bardzo często uczestniczy w różnych wydarzeniach kulturalnych w Ciechanowie i nie tylko, z których wykonuje fotoreportaże. Jej prace można było zobaczyć na wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Ciechanowie, Krasnem, Mławie czy Pułtusku. Z powodzeniem jej zdjęcia brały udział w wielu lokalnych konkursach fotograficznych. Współtwórca i wieloletni sekretarz Ciechanowskiego Klubu Fotograficznego. Jej drugą pasją jest zbieranie pocztówek, a przede wszystkim starych z wizerunkiem Ciechanowa.

W czasie wernisażu będziemy mogli bliżej poznać autorkę zdjęć, jej twórczość i inne zainteresowania oraz osiągnięcia. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami i słodkiego poczęstunku. O oprawę muzyczną zadba Natasza Pepłowska – uczennica VI klasy Szkoły Podstawowej w Regiminie i III w klasie fortepianu PSM w Ciechanowie – laureatka wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych.

Wystawę można oglądać od poniedziałku do piątku w godzinach otwarcia przychodni do 20 października 2023 r.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x