Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Przedszkolaka w Archiwum


Ten szczególny dla dzieci dzień przedszkolaki z Zespołu Szkół nr 3 z najstarszej z grup – 0c razem ze swoją wychowawczynią Izabelą Szczepańską miały okazję spędzić w wyjątkowym miejscu, jakim jest Archiwum Państwowe – oddział w Mławie. W ramach projektu „ Od przedszkolaka do archiwisty” na dzieci czekały przygotowane bardzo ciekawe zajęcia podczas których zwiedzały archiwum i poznawały pracę archiwisty. Nie zabrakło zabawy na świeżym powietrzu oraz przygotowanych dla dzieci upominków. Bardzo dziękujemy pracownikom Archiwum w Mławie za miłe przyjęcie i atrakcyjnie spędzony czas.


źródło i foto: ZPO nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x