Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pumptrack w MOSiR już otwarty


Pumptrack to specjalny tor, pozwalający łączyć jazdę jednośladem (zwykle rowerem) i wszechstronny trening. Zbudowany jest on z zakrętów i muld. Wyrabia on u użytkowników refleks, zmysł równowagi oraz kondycję. Od minionej soboty, taki obiekt oficjalnie został otwarty również w Mławie.


Instruktażu dla młodych, mławskich fanów tej formy aktywności fizycznej w formie pokazu i warsztatów udzielili mistrzowie Polski w pumptracku – Iwo i Filip Rawicki.

Jak podaje urząd miasta, mławski pumptrack składa się z dwóch torów. Mniejszy, dla dzieci, jest wpisany w prostokąt o wymiarach 32 m na 12 m. Większy, dla starszych, ma 80 m na 41 m. Tory są połączone chodnikiem. Wykonano również oświetlenie, żeby można było trenować po zmierzchu, monitoring, ławeczki i altany do odpoczynku. Koszt budowy obiektu to 1 856 000 zł.

źródło: UMM

fot.: MOSiR Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Tom
Tom
9 miesięcy temu

Byłem z dzieckiem, pozytywnie oceniam inwestycje. Szkoda że wieczorem nie można oddycha z powodu dymu z działek pod lasem…

Gosc
Gosc
9 miesięcy temu

Nie narzekajcie, fajnie że macie takie miejsce , myślę że duża część młodzieży zadowolona będzie, a tak z innej beczki, może ktoś przeczyta to pytanie ze starostwa, kiedy zostanie uruchomione oświetlenie w Radzanowie na częsci rynku , ulicy Poswietnej i drodze na Drzazdze, minął już chyba z rok i włączyć ktoś nie potrafi , oby tak dalej wybory niedługo samorządowe

Www
Www
9 miesięcy temu

Zrobienie czegoś takiego powinno kosztować mniej. Nie wiem skąd się biorą takie kwoty. W całej Polsce takie inwestycje powinny być prześwietlone bo pieniądze z kosmosu.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
9 miesięcy temu
Reply to  Www

To prześwietlaj, takie są ceny na rynku człowieku nie widzisz tego co się dzieje np w budowlance

Jan
Jan
9 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Jeśli Ci nie przeszkadza że takie inwestycje kosztują zbyt wiele . To sie nie odzywaj , są ludzie którym to przeszkadza. Najlepiej nic się nie odzywać i akceptować każdo sumę. Z takim myśleniem za chwilę stanie cała budowlanka bo nikogo nie będzie stać . Aby cokolwiek remontować czy budować.

RoolB
RoolB
9 miesięcy temu

3 dzień i światło o 9ej wyłączyli , dzieciaki z latarakmi jeździli.

Mama
Mama
9 miesięcy temu

Gdyby w Ciechanowie otworzyli, to by były same ochy i achy. Ale jak zwykle Mławianinowi nie dogodzisz. Bo za dużo kasy, bo za późno otwarcie było, bo… „Cudze chwalicie……..”
Przykre to.

kos
kos
9 miesięcy temu
Reply to  Mama

Ale tam otworzyli kilka lat temu. I właśnie były ochy o achy. Pisali , że tam to można a u nas nie . Tak więc sama widzisz….. Szkoda dyskusji.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
9 miesięcy temu

Niech pokarzą kosztorys. Prawie 2 miliony za kupę piachu i asfaltu i 3 ławki.

RoolB
RoolB
9 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Płaci się też ” khnow now ” i projekt . To jest niszowy temat to za bardzo nie ma porównania.

Pik Pok
Pik Pok
9 miesięcy temu

Super jesień ostatni tydzień ciepła, a mogli oddac zimą. A gdzie skatepark? W sp6 dalej plac zabaw zamkniety? Ciepłe dni to kolejny plac w remoncie jak by nie można było tego zrobić w wakacje. No tak nikt by tego nie widziałem był remont placu a tak… ehh…

K.S
K.S
9 miesięcy temu
Reply to  Pik Pok

Skate park przekroczył kwotę przeznaczoną na projekt…..Pumptruck też ale uznano, że skoro tak, to część kasy ze skateparku pójdzie na pumptruck. Chyba dobrze? Jak myślisz? Moim zdaniem lepiej , że powstał chociaż jeden projekt niż żaden. W przyszłym roku powinien powstać skatepark.
Jakie ma znaczenie czy oddany zimą czy latem skoro i tak musi przetrwać wiele zim, jesieni i tak dalej.
Tyle czasu to trwa razem z przetargiem i tyle…… Masz jakiś zły dzień ? Czy może Twoj kandydat w wyborach poszedł siedzieć za wizy dla obcokrajowców?
Przepraszam , ale trudno o inny komentarz po takich wpisach jak Twój

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x