Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Marek Maciejewski zwycięzcą pierwszego turnieju Grand Prix w Badmintonie sezonu 2023 / 2024


W niedzielę 24 października rozpoczęły się zmagania w kolejnej edycji Grand Prix Badmintona sezonu 2023/2024 o puchar dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.


W grach pojedynczych najlepszym zawodnikiem okazał się Marek Maciejewski z Olsztyna który wygrał wszystkie swoje spotkania. Drugie miejsce zajął Magnus Dudkiewicz z Mławy a na ostatnim miejscu podium znalazł się Dariusz Rochoń z Działdowa.
W grach podwójnych swoją drugą statuetkę za najlepszego zawodnika kolejki wywalczył Marek Maciejewski grając w parze z Markiem Maślanikiem. Drugie miejsce przypadło Magnusowi i Krzysztofowi Dudkiewicz a trzecie miejsce zajęła para Agnieszka Rozwadowska oraz Dariusz Rochoń.

Wyniki I turnieju Grand Prix Badminton 2023/2024:
Gry pojedyncze:
1. Marek Maciejewski
2. Magnus Dudkiewicz
3. Dariusz Rochoń

Gry podwójne:
1. Marek Maciejewski / Marek Maślanik
2. Magnus Dudkiewicz / Krzysztof Dudkiewicz
3. Dariusz Rochoń / Agnieszka Rozwadowska

źródło i fot. MHS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x