Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy I Liderów


To propozycja kierowana szczególnie do osób aktywnych , wrażliwych i lubiących pomagać. Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy I Liderów w rejonach Grudusk, Strzegowo , Opinogóra-Regimin oraz Glinojeck. 


Wolontariusze docierają do konkretnych rodzin z lokalnych społeczności, poznają ich historie, pośredniczą w przekazaniu mądrej, czyli skrojonej na miarę potrzeb pomocy. W efekcie – przywracają potrzebującym coś bezcennego: nadzieję, godność, poczucie bycia ważnym. Poprzez zmianę małych światów, możesz mieć wpływ na zmianę naszego wspólnego świata.

– Mamy tam obecnie mało zgłoszeń, a Grudusk i Strzegowo chcemy otworzyć jako nowe rejony by dotrzeć również tam z pomocą.  Zależy nam by dotrzeć z pomocą do jak największej liczby potrzebujących a bez wolontariuszy I Liderów nie będzie to możliwe – apeluje Wioleta Stawińska Koordynator regionalny Szlachetnej Paczki.

Chętne osoby mogą zgłaszać się TUTAJ 

lub TUTAJ

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x