Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z wizytą w redakcji Codziennika Mławskiego


Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Mławie odwiedzili redakcję Codziennika Mławskiego. Odwiedzinom towarzyszyły opowiadania o specyfice pracy dziennikarza, używanym w jej trakcie sprzęcie oraz współczesnych środkach i sposobach przekazywania informacji. Jeżeli nawet goście nie wyszli z przekonaniem, że praca dziennikarza to fajna przygoda i warto nim być, to i tak wizyta była dla obu stron miła.  


Pozdrawiamy uczniów i nauczycieli SP nr 1.

Redakcja CM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu

Praca miła i przyjemna ale czasem bardzo trudna i niewdzięczna a bez dziennikarzy jejku nic byśmy nie wiedzieli co się dzieje w naszej pięknej okolicy,brawo codziennik oby jak najdłużej istniał.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x