Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uszkodzona ciężarówka na S7 i rozlane paliwo


Wczoraj wieczorem, na drodze ekspresowej nr 7 w okolicy Żurominka strażacy zabezpieczali stojącą na bocznym pasie jezdni Scanię z przyczepą, z której uszkodzonego zbiornika wyciekał na jezdnię olej napędowy. Strażacy z JRG Mława oraz OSP Kowalewo zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz zneutralizowali plamy na jezdni z użyciem sorbentu. Działania straży trwały ponad dwie godziny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x