Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

250 dziewcząt i chłopców w Mławskim Turnieju Gier Zespołowych


250 dziewcząt i chłopców z kilku klubów i miejscowości, dwie drużynowe dyscypliny i mecze rozgrywane na kilku obiektach – tak wyglądał organizowany  przez KS Zawkrze Mława – Mławski Turniej Gier Zespołowych.


16.września w Mławskiej Hali Sportowej, Hali ZS nr 2 i I LO do sportowej rywalizacji stanęło 14 zespołów piłki ręcznej dziewcząt w dwóch kategoriach wiekowych i cztery zespoły piłki siatkowej chłopców kat. junior. Dobrze zaprezentowały się nasze drużyny. W klasyfikacji końcowej siatkarzy zwyciężył II zespół KS Zawkrze natomiast I zespół uplasował się na czwartej pozycji. Mławskie szczypiornistki –  młodziczki uplasowały się na trzecim miejscu za Brodnicą i Ostródą. W grupie młodszej zwyciężyła Brodnica przed Wyszkowem natomiast mławski team uplasował się na VI miejscu. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a drużyny puchary i dyplomy.

źródło i fot. KS Zawkrze

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x