Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ziemniakowy Zawrót Głowy w Lipowcu Kościelnym


Gminne Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Lipowcu Kościelnym zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym „Ziemniakowy Zawrót Głowy III”.  Konkurs adresowany jest do sołectw, KGW, grup formalnych i nieformalnych z terenu gminy Lipowiec Kościelny. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody, a wydarzeniu zaplanowanemu na 28 października towarzyszyć będzie degustacja potraw przygotowanych przez drużyny, a także zabawa przy muzyce na żywo. Regulamin dostępny jest w siedzibie GCKSiR Lipowiec Kościelny.


źródło: GOKSiR Lipowiec Kościelny

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x