Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Był poszukiwany przez mławski sąd. Zatrzymali go ciechanowscy policjanci


Policjanci ujawniają osoby poszukiwane w różnych okolicznościach. Część z nich zatrzymywana jest w miejscu zamieszkania, inni „wpadają” podczas legitymowania w związku z interwencjami. W minioną środę funkcjonariusze zatrzymali 41-latka, który pił alkohol w miejscu publicznym. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez sąd.


W minioną środę (13.09) policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podjęli interwencję wobec dwóch mężczyzn, którzy pili alkohol w rejonie jednego z bloków przy ul. Witosa. W związku z popełnionym wykroczeniem mężczyźni zostali ukarani mandatami karnymi. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z nich, 41-letni ciechanowianin, jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Mławie za wcześniej popełnione wykroczenia.

Mężczyzna trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x