Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzień Kropki w klasach I-III


Pewność siebie jest niezbędna do pełni szczęścia.  Jeśli nie wierzy się we własne możliwości  wówczas każda nawet mała porażka,  staje się problemem nie do pokonania. Doświadczenia z dzieciństwa maja wpływ na dorosłe życie.  Krytyka, zbyt wysokie wymagania  brak poświęconej uwagi to zaledwie kilka przykładów dorosłych zachowań, które w małym człowieku zostają na całe życie. 


Historia Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w swój wielki talent, podkreśla rolę  jaką dorośli odgrywają w życiu dzieci. Od ich słów zależy   czy mały człowiek zrealizuje swoje marzenia. Zapoczątkowany 15 września 2009 rok Międzynarodowy Dzień Kropki z każdą kolejną rocznicą powiększa grono uczestników.  Jest to dzień, w którym nauczyciele z uwagą przyglądają się swoim uczniom I poprzez kropkowe zabawy wydobywają z dzieci ukryte talenty.

nadesłane Mariusz Sobotka SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x