Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcesz zobaczyć jak wygląda test sprawności fizycznej podczas rekrutacji do policji? Przyjdź na „Dzień Otwarty” ciechanowskiej komendyProces rekrutacji do policji składa się z kilku etapów. Jednym z nich jest test sprawności fizycznej. Polega on na pokonaniu sprawnościowego toru przeszkód w określonym czasie. Wyniki zostają przeliczone w systemie punktowym. Jeśli chcesz zobaczyć jak wygląda taki test – przyjdź na nasz dzień otwarty. Już jutro w godz. 11.00 – 13.00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na Stadion Miejski MOSiR w Ciechanowie.

Test sprawności fizycznej jest jednym z elementów procesu rekrutacji do policji. Składa się z następujących etapów:

  • okrążanie stojaków,
  • przewroty na materacu,
  • przeniesienie manekina,
  • pokonanie górą płotków lekkoatletycznych,
  • rzuty piłkami lekarskimi,
  • przenoszenie piłki lekarskiej,
  • pokonanie górą skrzyń gimnastycznych,
  • bieg wahadłowy.

Test zostaje zaliczony, jeśli kandydat uzyska czas określony jako minimalny do jego zaliczenia, wynoszący – 1 min 41 s. Tor przeszkód oraz normy czasowe przeliczane na punkty są jednakowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Chcesz zobaczyć jak wygląda taki test? Przyjdź na dzień otwarty Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Już jutro (14.09) w godzinach 11:00-13:00 ciechanowscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców, a w szczególności osoby zainteresowane służbą w policji na Stadion Miejski MOSiR w Ciechanowie, ul. 3 Maja 7. Policjanci odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci podjąć decyzję dotyczącą służby w policji.

Osoby zainteresowane wstąpieniem w nasze szeregi uzyskają niezbędne informacje o zasadach doboru i  poszczególnych etapach rekrutacji, a także niezbędnej dokumentacji. Będzie to także doskonała okazja, aby porozmawiać z mundurowymi o charakterze ich pracy oraz zapoznać się z wymaganiami stawianymi kandydatom do służby.

Ponadto funkcjonariusze przygotowali wiele atrakcji min. symulator zderzeń i dachowania, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej oraz pokaz sprzętu znajdującego się na wyposażeniu mundurowych.

Ciekawi Cię jak wygląda dzień z życia policjanta?

Chcesz wiedzieć co jest ważne podczas pracy technika kryminalistyki?

Zastanawia Cię czym na co dzień zajmują się policjanci „patrolówki” i ruchu drogowego?

A może chcesz wiedzieć jakie wymogi należy spełnić, aby wstąpić do policji? 

Odwiedź nas jutro na Stadionie Miejskim MOSiR w Ciechanowie, ul. 3 Maja 7. Czekamy na Ciebie w godz. 11.00-13.00.

 

asp. Magda Zarembska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x