Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zawyły syreny a potem minuta ciszy


7 września 2023 r. funkcjonariusze z KP PSP w Mławie oraz jednostki OSP z naszego powiatu uczciły minutą ciszy pamięć zmarłego druha Marka Bartwickiego – strażaka OSP Rumian (gm. Rybno), który zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku, do jakiego doszło podczas prowadzenia działań ratowniczych. To odpowiedź na apel Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej.


Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek, 4 września. Druh Marek Bartwicki wraz z kolegami z OSP Rumian wyruszył do usunięcia plamy oleju na drodze powiatowej między miejscowościami Dębień i Rumian (woj. warmińsko-mazurskie) i podczas tych działań został potrącony przez kierowcę wozu bojowego z OSP Rumian podczas manewru cofania. Trafił do szpitala w Działdowie, ale niestety nie udało się go uratować.

Z policyjnych ustaleń wiadomo, że wszyscy uczestnicy tego tragicznego zdarzenia byli trzeźwi. Okoliczności śmiertelnego wypadku bada prokuratura.

źródło: PSP Mława/media społecznościowe

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x