Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiat zakupił dwa nowe samochody do przewozu osób z niepełnosprawnościami


W ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” – obszar D, Powiat Mławski zakupił dwa samochody mikrobusy 9-cio osobowe przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnością. Teraz auta służyć będą uczniom Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Mławie oraz uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Mławie.


Łączny koszt zakupu samochodów wynosi 376 380,00 zł. Kwota dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych wynosi 238 350,00 zł, natomiast wkład własny powiatu 138 030,00 zł.

źródło: Starostwo Powiatowe w Mławie

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x