Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szydłowo. Powstał GOK, jest nowa pani dyrektor


Od 1 września tego roku w gminie Szydłowo rozpoczyna swoją działalność nowa jednostka organizacyjna  – Gminny Ośrodek Kultury. Jego zadaniem będzie organizowanie i upowszechnianie kultury na terenie gminy. Dyrektorem GOK została wyłoniona w drodze konkursu Bogumiła Sowińska – Kwitek.


Rada Gminy Szydłowo decyzję o utworzeniu Gminnego Ośrodka Kultury podjęła w maju br. W statucie placówki wśród zadań znalazły się m.in. : organizowanie i koordynowanie działalności promocyjnej i informacyjnej gminy, organizowanie wystaw artystycznych i wernisaży oraz przedstawień teatralnych, koncertów, projekcji filmów, prowadzenie zajęć i warsztatów artystycznych oraz kół zainteresowań, organizowanie działalności zespołów muzycznych, tanecznych i folklorystycznych , a także promocja kultury Gminy Szydłowo i lokalnych twórców kultury.

Jak poinformował urząd gminy,  GOK będzie zlokalizowany w pomieszczeniu znajdującym się w Gminnej Hali Sportowej w Szydłowie. W jednostce w tym roku zatrudnionych będzie łącznie dwóch pracowników, tj. Dyrektor oraz Główny księgowy. Rada gminy przeznaczyła w budżecie dla GOK-u na ten rok kwotę 60 tys. złotych.

W czerwcu br. wójt Grzegorz Rochna ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury. Stanęła do niego dwójka kandydatów. W wyniku tego konkursu, na stanowisko dyrektora GOK powołana został Bogumiła Sowińska – Kwitek.

– W odpowiedzi na ogłoszenie o naborze wpłynęły dwie oferty, z czego jedna spełniała wymogi formalne. Do rozmowy kwalifikacyjnej przystąpiła jedna kandydatka. W wyniku odbytej rozmowy kwalifikacyjnej  kandydatka otrzymała łącznie 77 punktów (na 100 możliwych) za przedstawiony autorski program działania GOK oraz odpowiedzi na zadawane przez członków komisji konkursowej pytania. Z dniem 1 września 2023 r. Wójt Gminy Szydłowo powołał Panią Bogumiłę Sowińską – Kwitek na stanowisko Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Szydłowie na czas określony tj. do dnia 31 sierpnia 2026 r. Wynagrodzenie Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Szydłowie wynosi: wynagrodzenie zasadnicze – 7 000,00 zł, dodatek funkcyjny – 700,00 zł – poinformowała Sekretarz Gminy Katarzyna Opasińska.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
183 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Szydłowiaczek
Szydłowiaczek
2 miesięcy temu

Jeśli na wójta wystartuje ta osoba o której mówi się coraz głośniej to w końcu odżyjemy

Obserwator
Obserwator
2 miesięcy temu
Reply to  Szydłowiaczek

a kto miał by to być twoim zdaniem?

Szydłowiaczek
Szydłowiaczek
2 miesięcy temu
Reply to  Obserwator

Rozgrywki jeszcze się nie zaczęły więc muszę zostawić decyzję o ujawnieniu tej osobie. Duży szereg społeczeństwa się ucieszy

Anonimus
Anonimus
2 miesięcy temu
Reply to  Szydłowiaczek

Jeżeli to ta osoba o której się mówi to raczej nie przejdzie na wójta. Na radnego szybciej.

Obserwator
Obserwator
2 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Mylisz się. Stawiam na tego konia. Oj będą zaskoczeniu co niektórzy :)))

Dobry chłopak
Dobry chłopak
2 miesięcy temu

W tej gminie jedyną rzeczą z której można być dumnym to Korona Szydłowo. Nikt nigdy by nie usłyszał o tej dziurze zabitej deskami gdyby nie ten klub.
Pobite rekordy, bardzo dobre wyniki, szkolenie młodzieży może nie na takim poziomie jak w wspominanej Mławie ale każdy się stara. Zazdrość płynie w waszej krwi ludzie…

Kibic
Kibic
2 miesięcy temu
Reply to  Dobry chłopak

O czym ty mówisz, Są wyniki na jakim szczeblu po prostu szmacianka.

Dobry chłopak
Dobry chłopak
2 miesięcy temu
Reply to  Kibic

Prawdziwy kibic zna historię i fakty, które mówią same za siebie a nie podszywają się pod niego.
Więc w skrócie pobite rekordy.
Po inauguracyjnym sezonie w 2003r przyszedł awans dla Korony Szydłowo z kompletem punktów, czyli wszystkie mecze w ciągu sezonu wygrane i nie straconej ani jednej bramki.
W gazetach pisali Korona Szydłowo pierwszym klubem w historii Piłki Nożnej, który tego dokonał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awanse w 2011r i 2013r do IV ligi grupy mazowieckiej.
Jak ci nie wstyd?

Nati
Nati
2 miesięcy temu

Pani Bogusia z panią Kasią więcej zrobiły w szkole, niż za czasów poprzedniej przewodniczącej.

Monika
Monika
2 miesięcy temu

Pani Bogusiu, serdecznie gratuluję. Jesteś niesamowitą kobietą z głową pełną pomysłów. Rób swoje. Ludziom zawsze będzie coś nie pasowało.. Wójt, dyrektor, przewodnicząca, nauczyciele( wszyscy źli) , trenerzy. Nie mają odwagi powiedzieć prosto w twarz, to się nie liczy. Zazdrość i brak klasy mnie przeraża. Trzymam kciuki! Będzie dobrze!

Kibic
Kibic
2 miesięcy temu
Reply to  Monika

Nati. Moniko i jeszcze jak nie przypuszczałem że może pani Bogusia pisać tyle pochlebnych sobie komentarzy. Gratuluję pomysłowości

Obserwator
Obserwator
2 miesięcy temu

drodzy państwo wybraliście wójta w drodze bezpośredniego głosowania. To teraz może ktoś mi wytłumaczy czemu ten człowiek jest od kogoś zależny jak ta osoba może mu udowodnić że go popierała. Ale człowiek na takim stanowisku powinien kierować się dobrem społeczności której przewodzi przekonać do siebie tych co nie oddali na niego głosów. Zastanówcie się drugi raz przy kim stawiacie znak X głosując. Nie słuchajcie doradców którzy teraz czerpią z tego kożści

Mery
Mery
2 miesięcy temu

Powstał nowy GOK na zdjęciu budynek który kandyduje na to miano po przeniesieniu UG do Trzcianki a może do Piegłowa . Pałacyk w Szydłówku został sprzedany to tam nie.

kibic
kibic
2 miesięcy temu

Tyle jest komentarzy na temat Korony Szydłowo, więc mam prośbę do rodziców dzieci grających w Koronie Szydłowo, najpierw porozmawiajcie z nimi szczerze jak są traktowani, dajcie im dyktafony, żeby nagrali jak to ci wspomniani wcześniej dwaj korpulentni panowie odnoszą się do Waszych dzieci na treningu, w czasie meczu i po meczu zwłaszcza przegranym. Myślę, że szybko byście zmienili zdanie i Wasze dzieci więcej w tym klubie by już nie zagrały.

Rodzice im
Rodzice im
2 miesięcy temu
Reply to  kibic

Jak ci nie odpowiada to woź dziecko swoje do Mławy i co miesiąc płać składki,
Wtedy docenisz pracę trenera, który chce czegoś nauczyć dzieci, tam pieszczenia nie ma.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  kibic

Hmmm bardzo ciekawe masz spostrzeżenia jako kibic, wręcz niewiarygodne. Większej bzdury nie słyszałam, dzieci mają gdzie grać tylko dzięki temu, że ktoś w ogóle chce się tym zajmować, poświęca swoj czas i się tym zajmuje. Oczywiści w internecie można napisać wszystko, ale takie opluwanie nie jest bezkarne. Moje dziecko jakoś nie przeżywa traumy po treningu czy meczu ( nawet) przegranym także sorry, ale to kompletny kosmos co piszesz

Marcin
Marcin
2 miesięcy temu

Szanowni mieszkańcy Szydłowa wczoraj odbyło się zebranie mieszkańców w sprawie przegłosowania funduszu sołeckiego. Na CM pojawiały się komentarze, że w Szydłowie wcześniej takiego funduszu nie było co jest nie prawdą. Był tylko, że przez te wszystkie lata Rada Gminy na polecenie poprzedniego wójta głosowała, żeby takim funduszem dysponował wójt. Na co te pieniądze szły nie wiadomo, ale nie na remonty świetlic, jak to ktoś pisał. Myślę, że na imprezy w ramach kampanii wójta. W tym roku Rada Gminy dostała wolną rękę w głosowaniu nad tym funduszem i prawie większość głosowała za tym, żeby fundusz rozdzielić na poszczególne wioski. Jak się nie mylę dwóch radnych chciało, żeby zostało po staremu i jednym z nich był radny z osiedla. Czy to nie jest hipokryzją, że na sesji głosuje się przeciw, a na zebraniu gdzie są ewentualni wyborcy głosuje się za. To dzięki radnym Szydłowo wygląda tak jak wygląda. Gdyby w poprzednich latach tymi pieniędzmi i to sporymi jak na nasze warunki mogła zarządzać Rada Sołecka Wsi, a nie poprzedni wójt, to Szydłowo by wyglądało tak jak inne miejscowości gminne w naszym powiecie, czyli dużo piękniej. Myślę, że mieszkańcy za pół roku podziękują przy urnach komu trzeba.

Romek
Romek
2 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Piotr wszyscy wiedzą, że ty napisałeś ten komentarz, piszesz głupoty.
Wszyscy się z ciebie śmieją.

Rejtan
Rejtan
2 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Piotr wszyscy wiedzą, że zapisałeś się do KGW oraz do Rady Sołeckiej, żeby startować na radnego.
Nie ośmieszaj się, bo wystarczy jak na zebraniu bekę z ciebie mieliśmy.

WML01
WML01
2 miesięcy temu
Reply to  Rejtan

Czy aby KGW nie wykorzystuje się do promocji i realizacji osobistych celów i ambicji pojedynczych osób.
Podobno ma być piknik. Ciekawe czy nie przedwyborczy ? No cóż zobaczymy.

Mieszkaniec Osiedla
Mieszkaniec Osiedla
2 miesięcy temu
Reply to  WML01

Pani przewodnicząca KGW promuje swojego męża na radnego. Dlatego chcę koniecznie altanki, żeby miał się czym chwalić.
Już raz startował i uzyskał 15 głosów.

XYZ
XYZ
2 miesięcy temu

Tym dwóm Panom to wnuki bawić, a nie do polityki.

Człowiek
Człowiek
2 miesięcy temu
Reply to  WML01

Ten Pan jest bez najmniejszych szans razem z Piterem. Może razem zdobędą że 30 głosów bo nie więcej 😛

Parafianka
Parafianka
2 miesięcy temu
Reply to  Marcin

A Ty na radnego się chyba szykujesz co??? Bo widzę, że nie wiesz gdzie dzwoni ,ale się udzielasz i swoje mądrości wypisujesz haha. Chłopie co Ty wiesz o funduszu sołeckim, pieniądze były wydawane na wszelkie inwestycje a nie na jakąś kampanie. Boże jakby taki pustak był radnym to dopiero byłby dramat

Pioter
Pioter
2 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Człowieku nie masz elementarnej wiedzy na temat funduszu sołectwa, od razu widać, że cienki z Ciebie Bolek skoro takie historie tworzysz nieprawdziwe i wyssane z palca. Bardzo brzydko o tobie świadczy.

Do Mati
Do Mati
2 miesięcy temu

Janusz wiem, że nie możesz pogodzić się z tym, że palacz jest wójtem, bibliotekarka dyrektorem szkoły, a ty człowiek wykształcony, mający ukończonych kilka fakultetów musisz pracować jako świetlicowy. Już dawno to przewidziała twoja Anka, że z ciebie będzie wspaniała świetliczanka. Uderz się w pierś i odpowiedz sobie, czy sam na to sobie nie zapracowałeś. Proszę cię nie wylewaj swoich żali, bo ci to w niczym nie pomoże. Ty już na swoje stanowisko nie powrócisz i pogódź się z tym.

Kotek
Kotek
2 miesięcy temu
Reply to  Do Mati

Czym ty się chwalisz, że kler ci załatwił stołek???

Makumba
Makumba
2 miesięcy temu

Też mi się wierzyć nie chce że sama aptekarka likwiduje Sama nie podłaczy gazu przecież .Ośrodek też niech zlikwidują bo u nas nie potrzebna apteka ani ośrodek I tak we nim nie ma specjalistów ,dentysty itld Jak mam jechać do apteki do gruduska to i do lekarza tam pojadę

Mieszkaniec Szydłowa
Mieszkaniec Szydłowa
2 miesięcy temu

Zastanówcie się ludzie czemu jest likwidowana apteka w Nosarzewie Borowym. Wchodzą w życie przepisy, według których leki muszą być przetrzymywane w odpowiedniej temperaturze, a to wymaga ocieplenia budynku apteki, podłączenia instalacji gazowej. Czy Pan Wójt zamierza to zrealizować? Bo bardzo wątpię w wersję Pana wójta jakoby pani z apteki sama podjęła decyzję o likwidacji

Last edited 2 miesięcy temu by Mieszkaniec Szydłowa
Nosarzewo
Nosarzewo
2 miesięcy temu

Wójt zadziera ze wszystkimi wioskami, zrewanżujemy się w nadchodzących wyborach.

Mieszkaniec gminy
Mieszkaniec gminy
28 dni temu
Reply to  Nosarzewo

Wojt już w tamtym roku obiecywał pomoc w aptece czy w ośrodku i nic z tym nie robił a teraz przez niego została zamknięta apteka co dla starszych ludzi była wygodna bo nie musieli jeździć do Mławy a zreszto dla wszystkich była była dobra jak tam była wójt niech grzeje sobie tyłek na krześle do póki jeszcze może tak samo w szydłowie w szkole tylko nowych osób pozatdudniali że tragedia rodzica się nie pozwala wchodzić doszkoly jak przyprowadzają dzieci rodzice stoją pod oknami i obserwują własne dzieci jak się przebierają nawet jak przychodzą do szkoły po dzieci to nie wchodzą bo mają zabronione

Lisica
Lisica
2 miesięcy temu

Coś mi się wydaje że bociany już latają nad modrzewiową

Ciekawy
Ciekawy
2 miesięcy temu
Reply to  Lisica

A co Piotr z Modrzewiowej startuje na wójta i myśli pokonać obecnego.

Znajomy
Znajomy
2 miesięcy temu
Reply to  Ciekawy

Piotr z Modrzewiowej ma bardzo wysokie aspiracje

Obecni
Obecni
2 miesięcy temu
Reply to  Znajomy

Jak się produkował dwa razy na zebraniu wiejskim za stołem prezydialnym odnośnie funduszu sołeckiego.
Ale beka z niego była.

Ojej
Ojej
2 miesięcy temu
Reply to  Obecni

A co taki Piotruś zrobił dla społeczeństwa do tej pory? Nawet nikt nie zna jego nazwiska, z czym do ludzi. Samo mieszkanie w Szydłowie to jednak za mało. Przemądrzały człek

Anonimus
Anonimus
2 miesięcy temu
Reply to  Ciekawy

Nie ma szans na radnego tym bardziej na wójta. Ale nie zabierajmy ludziom marzeń 🙂

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Ciekawy

Też tak słyszałam

Mery
Mery
2 miesięcy temu

Czy Gmina Szydłowo posiada budynek pod tą instytucję czy pani dyrektor ma być tylko na stanowisku

Ooooo
Ooooo
2 miesięcy temu
Reply to  Mery

Na obietnice przedwyborcze zabrakło pomieszczeń w dwóch budynkach UG, dlatego GOK siedzibę ma w pomieszczeniach hali sportowej.

Henna
Henna
2 miesięcy temu

czytam i nie wierzę tyle nienawiści w ludziach ale mają rację wójt powinien mieć, a ten nie ma. Gminą rządzi radny z Piegłowa.i kto popadnie Dyrektorka szkoły wybór zastrzeżenia. Dyrektor GOK zastrzeżenia. A może tak zarząd komisaryczny jak są podstawy. Tyle pomyj wylano na nową panią Dyrektor powinna zrezygnować (chyba że z tych co twierdzą że deszcz poda) To po to pan Kwitek głosował za podatkiem od powierzchni mieszkalnych żeby synowa skorzystała.mi nikt z Gminy do budowy nie dołożył ale łapy wyciągają. Myślę że to będzie jedna z krótszych kadencji pana wójta. a i radnych powinno się wymienić już nie długo do samorządowych.

TAK TAK
TAK TAK
2 miesięcy temu
Reply to  Henna

Te panie nie mają żadnego honoru i wstydu, po trupach do celu.
Wójt z Kwitkiem uknuli podwyżkę podatków 100%, żeby synową zatrudnić za tak ogromną kwotę.

Podatki
Podatki
2 miesięcy temu
Reply to  TAK TAK

Jeśli chodzi o podatki, to mieszkańcy gminy powinni podziękować całej radzie przy urnach wyborczych, ponieważ to ich decyzją gmina podwyższyła nam podatki. Gdyby postawili weto, to podwyżek by nie było, ale na zwiększenie swoich diet skądś trzeba było zajrzeć do kieszeni mieszkańców.

XYZ
XYZ
2 miesięcy temu
Reply to  Podatki

Nieprawda wójt narzucił radnym podwyższenie podatków do 100,%, ponieaważ w budżecie miał deficyt a jeszcze otworzył tak kosztowny Gok.

Znajomy
Znajomy
2 miesięcy temu

A przepraszam bardzo czym nowo powołana Pani dyrektor się zajmuje? Zrobiła coś przez cały tydzień? Czy tylko kawki, spotkanka towarzyskie i zero obowiązków!!! No dostać 7700 zł jedyie za robienie wrażenia to naprawdę świetna robota!
Gratulacje dla pana wójta za bezmyślność , ciekawe kiedy rozliczy panienkę z wykonywanej pracy???

Smajlik
Smajlik
2 miesięcy temu

Szanowna redakcjo, publikuj proszę jak najczęściej artykuły o tym niesamowitym kawałku Polski co się nazywa Szydłowo. Co to jest ubaw przy czytaniu komentarzy! Rozumiem, że ludzie tam cierpią na jakąś przykrą chorobę i nie powinno się z tego śmiać, ale co zrobić gdy są przy tym aż tak zabawni?

Furman
Furman
2 miesięcy temu
Reply to  Smajlik

Ty to Szydłowo szanuj bo my żem tyla wycierpieli od dziedzica we dworze i Niemca w nasarzewie że olaboga świętego! Już trzy pokolenia jak w folwarku nie robim a jeszcze w gnatach czuć jak nam słusznie kijem nakładli jaśnie Pana sługi. I tera nas i potomki nasze ciągle krew zalewa i zęby zgrzytają jak se tylko wspomnim.

Harakiri
Harakiri
2 miesięcy temu

Wyrzucenie pieniędzy w błoto Lepiej wójt zatrudnił by osobę na świetlice w szkołach .Pracuję i nie mam gdzie dzieci ulokować po szkole bo nie ma .świetlicy
np w Nosarzewie Siostra.ciotkai dziadek zaangażowani.To samo autobus powinien wysadzać dzieci najbliżej domu a nie na przystanku To jest specjalny autobus szkolny przecież .Napewno więcej dzieci by skorzystało gdyby rozwoził w miejsca bliżej domu . Ludzie nie mogą podjąc pracy jeśli nie mają opieki dla dzieci To jest chore.Moja siostra też mieszka w małej miejscowości ,pracuje i nikogo nie angazuje do odbioru po szkole .Dzieci do17 mają świetlice ,obiady i pomoc w odrabianiu lekcj a także kólka zainteresowan Do domu wracaja i się bawią a nie z nosem w książce .Ale mają wujta dbającego o szkolnictwo

OSTR
OSTR
2 miesięcy temu
Reply to  Harakiri

Ale jaja, a może jeszcze kierowca autobusu powinien za rączkę ich do domu Ci przyprowadzić? Ten Wójt to rzeczywiście musi mieć cierpliwość do takich cudaków, haha

Harakiri
Harakiri
2 miesięcy temu
Reply to  OSTR

Za raczke to ciebie pewnie by prowadzić trzeba Przydupasie Ciekawe jakie stanowisko piastujesz

Harakiri
Harakiri
2 miesięcy temu
Reply to  OSTR

A takie trole nie powinny się wypowiadać jak ich nie dotyczy problem Skoro mają pieniądze na Gok .,który będzie istniał tylko dla poborów pani dyrektor to lepszy pożytek byłby że świetllicy Skorzystałyby przynajmniej rodziny z dziećmi a nie zawistni ludzie plujący jadem jak ty

Kamil
Kamil
2 miesięcy temu
Reply to  OSTR

Myślę że kierowca autobusu jeszcze z 10 zł do sklepu powinien dać

Harakiri
Harakiri
2 miesięcy temu
Reply to  Kamil

Może tobie trzeba dać na wstrzymanie bo rozum ci wypaliło

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Harakiri

Najlepiej. Machnąć dzieciaka, wziąć 500, 300, becikowe i nie wiadomo jeszcze co a potem sprzedać go do szkoły od 7 do 17. Niech mi inni wychowają. A jak wróci o 17, to 2 godzinki i już dzieciak śpi. Rodzice pełną gębą.

Kamil
Kamil
2 miesięcy temu
Reply to  Harakiri

Bezradność teraźniejszych rodziców mnie przeraża

Harakiri
Harakiri
2 miesięcy temu
Reply to  Kamil

Nie oceniają zaradny tatusiu bo ja wychowuje sama swoje dzieci i nie żyje z 500 plus ani zapomogi

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Harakiri

Masz dzieci dorosłe albo problem z napisaniem wniosku o dodatek 🙂 Harakiri to dobry nick pasuje do Ciebie.

Harakiri
Harakiri
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Jesteś poprostu malutki i żałosny na utrzymaniu mamusi A twój nik pasuje do ciebie Żyjesz bo żyjesz i nic poza tym tylko jesteś zgorzkniałym mieszkańcem ziejącym jadem

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu
Reply to  Harakiri

No tak nie żyjesz z 500+, tylko żyjesz z 1.500+ jak masz trójkę dzieci

Brawo
Brawo
2 miesięcy temu

Pan wójt tworzy GOK pomimo braku środków na ważniejsze cele a pochwalił się, że przegrał sprawę z pracownikiem , taki specjalista radcę powinien zmienić byle nie na tą z osiedla haha. Kółko wzajemnej adoracji

Szydłowiak
Szydłowiak
2 miesięcy temu
Reply to  Brawo

A właśnie, czy to prawda że Pani Kasia została w pracy ?

Grześ
Grześ
2 miesięcy temu
Reply to  Szydłowiak

Sekretarzyca go tak prowadzi ,że chłop tonie, już głowy mu nie widać Wychodzi brak doświadczenia, znajomości przepisów w samorządzie, brak znajomości kodeksu pracy etc. Pracownik mądrzejszy od pracodawcy, niezły cyrk w tej gminie

Oj tak
Oj tak
2 miesięcy temu
Reply to  Brawo

Pan wójt przegrał sprawę w Sądzie Pracy z kretesem.
Panią Kasię musiał przywrócić do pracy, taki z niego znawca.

szydlowo
szydlowo
2 miesięcy temu
Reply to  Brawo

Dobrze, że próbuje zrobić porządek, za poprzedniego te 3 panie nic nie robiły aby kawa i plotki az strach przerywać, a Pani Kasia to taki człowiek w genach ma że z każdym w konflikcie z sąsiadem żadnym nie rozmawia.

jak
jak
2 miesięcy temu

Od czerwca już mówiła że zostanie dyrektorem, więc żadna to nowa wiadomość

Pola
Pola
2 miesięcy temu

Na utrzymanie takiego przedsięwzięcia jak GOK potrzebne są ogromne pieniądze. Ledwo powstał a już zatrudniono dyrektora za holendarne wynagrodzenie, panią księgową, która będzie wszystko rozliczać, za chwilę trzeba będzie zatrudnić kolejnych pracowników. Parę spotkań z dzieciakamispokojnie ogarnęła by Pani z biblioteki bez zbędnych kosztów. Zamiast płacić tyle kasy niepotrzebnie można zrobić chodniki, ścieżki itp. Także nie trzeba być wielkim uczonym, żeby widzieć że to nie trafiony pomysł i przede wszystkim bardzo drogi w utrzymaniu

prowincjonalna głupota
prowincjonalna głupota
2 miesięcy temu
Reply to  Pola

7000 (jak mniemam brutto) to są horrendealne pieniądze? To jest ponad 5000 netto. Ile ma zarabiać dyrektor takiego ośrodka? Najniższą krajową?

Wrrrr
Wrrrr
2 miesięcy temu

Za picie kawy a zero pracy to najniższa krajowa za dużo

Moje zdanie
Moje zdanie
2 miesięcy temu
Reply to  Pola

A co my gorsi? Inne gminy maja i jakoś je stać i na GOKi i na chodniki. Osobiście wole iść poboczem bez chodnika ale żebym miał gdzie iść. A bibliotekę to każdy wie jaką mamy, jest bo jest…

Yyy
Yyy
2 miesięcy temu
Reply to  Moje zdanie

Pani bibliotekarka z drugą osobą powinna zająć się organizowaniem promocji gminy zmniejszając koszty do 90%, tak jest w innych gminach.

Wrrrr
Wrrrr
2 miesięcy temu
Reply to  Moje zdanie

No tak zastaw się a postaw się „

Karol
Karol
2 miesięcy temu
Reply to  Pola

Utrzymanie dwóch pań GOK-u czyli dyrektor i księgowej w skali roku wyniesie bagatela ,,tylko”
180 tyś. złotych.
Po następnych wyborach do likwidacji i Kwitek nie pomoże.

Kamil
Kamil
2 miesięcy temu
Reply to  Pola

Czytam to wszystko i niektórzy z was to piszą aby pisać a czy wiecie o tym że przy przedsięwzięciu takim jak jest Gok jest dużo łatwiej uzyskać pieniążki na różne wydarzenia … Czy wiecie o tym że jest lepiej dysponować tymi pieniądzmi … Najpierw zapoznajcie się z cała instytucja jaka jest Gok a dopiero ocenianie ile będzie brała Pani dyrektor bo nikt nikomu nie bronił startować a za marne 5 tysi netto nie wiem czy komuś by się chciało wszelkie projekty pisac i angażować się w życie gminy .
Pozdro zawistni ludzie . Najwięcej szczekają ci którzy nie mają zajęcia i jedyny ich problem to to że nie mają z kim dzieci zostawić bo kawa u koleżanki stygnie .

KAZIK
KAZIK
2 miesięcy temu
Reply to  Kamil

Marcin
przestań pisać takie głupoty nie znasz się na niczym i siejesz popelinę.

Kamil
Kamil
2 miesięcy temu
Reply to  KAZIK

To przedstaw wersję jaką ty znasz Bogdan .

Rep
Rep
2 miesięcy temu

Gratulacje, odpowiednia osoba na właściwym miejscu. Ma tu Pani rzeszę zwolenników, trzymamy kciuki i życzymy satysfakcji z pracy.

Autor komentarza
Autor komentarza
2 miesięcy temu
Reply to  Rep

Rzeszę? Ilość komentarzy nie świadczy o żadnej rzeszy. Bardziej o pomysłowości w wymyślaniu nicków

Rep
Rep
2 miesięcy temu

Masz rację, też tak myśle, że wszystkie negatywne komentarze to sprawka jednej zgorzkniałej osoby, która tylko zmienia Niki.

Rafle
Rafle
2 miesięcy temu
Reply to  Rep

Tu nie ma komu składać gratulacji z tak pyszniącą i nieprzyjemną osobą dawno nie mieliśmy doczynienia.
Zero żadnego wstydu i honoru.

Mama
Mama
2 miesięcy temu

Bardzo dobrze bo aż żal, że na Koronę Szydłowo to zawsze kasa się znajduje, a stworzenie jakiejś alternatywnej oferty dla dzieciaków to już nie … nie wszyscy musza grać w piłkę.

Mmm
Mmm
2 miesięcy temu
Reply to  Mama

Korona Szydłowo to akurat coś innego , a Pan wójt i inni nie chcą wspierać właśnie piłki nożnej dlatego każdy szuka sponsora na swój koszt żeby tylko utrzymać ten klub. Czy kiedyś jak korona grała w 4 lidze ktoś kiedyś słyszał w Wołominie , Płocku itp o miejscowości Szydłowo? Chyba nie. Może Pani sekretarz weźmie się za wszystko bo ona podobno zna się najlepiej na wszystkim.

Mama
Mama
2 miesięcy temu
Reply to  Mmm

Oczywiście, że coś innego ale czy ważniejszego od Ośrodka Kultury? Super, że mamy własny klub ale jeśli są pieniądze na utrzymanie klubu to tym bardziej powinny się znaleść środki dla miejsca, które mogłoby skupiać mieszkańców bez względu na pasje, wiek, płeć itp. Super, że w końcu ktoś pomyślał o nasze gminie trochę szerzej niż wyłącznie przez pryzmat piłki nożnej.

Mmm
Mmm
2 miesięcy temu
Reply to  Mama

Jeśli możemy zmieńmy naszych wspólnych radnych w Szydłowie to będą tak jak powinny fundusze sołeckie bo dopiero teraz pierwszy raz każda wioska dostała , Pan Mariusz R , Paweł W nigdy nie potrafili powiedzieć o tym na sesjach. Gdyby to było co rok każda wioska wyglądałaby inaczej. Popatrzymy na inne wioski w innych gminach. W tym roku ktoś wspomniał o funduszu i jakoś się pieniądze się znalazły. Ale najlepiej iść na radę wziąć pieniądze i zapomnieć i tak na następnej radzie.

XYZ
XYZ
2 miesięcy temu
Reply to  Mmm

Macie fundusz sołecki i teraz się pokłócicie na co ma iść, bo z takim podejściem to porozumienia i tak nie osiągniecie. Radny radnym, a że w Szydłowie towarzystwo specyficzne to na to rady nie ma. Jakikolwiek artykuł wywołuje morze płaczu, niedocenionych i pokrzywdzonych. To, że powstał GOK nie znaczy, że nagle mieszkańcom przybędzie kultury, to nie kwestia instytucji tylko mentalności.

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu
Reply to  Mmm

Nie chcą wspierać a ponad 130 tys. rocznie na Koronę idzie

Abc
Abc
2 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Masz nieaktualne informacje. W tym roku 150 000.

Rodzice
Rodzice
2 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

W koronie jest kilka grup młodzieżowych i jedna seniorów.
Dzięki nim promocja gminy Szydłowo w innych powiatach trwa już tyle lat.

  • Dzieciom i dorosłym należy się wielki szacunek, za poświęcenie tygodniowo tyłu godzin prywatnych.
  • Jak wam nie wstyd wypisywać takie farmazony,?
  • Chcielibyście, żeby nasze dzieci nie mając żadnego zainteresowania sięgały po narkotyki czy alkohol ?
  • Dziękujemy za wszystko
  • Rodzice czyli wierni fani.
Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Rodzice

Rodzice??? A może rodzic? I chyba twoje dzieci jeszcze za małe żeby w koronie grać. A chyba najbardziej te wydatki na jedzenie zabolały. a samochwała w kącie stała. A wam jak nie wstyd przeżerać pieniądze gminy?

WIERNI KIBICE
WIERNI KIBICE
2 miesięcy temu
Reply to  Mmmm

Prawda sama się obroni, ponieważ nasze dzieci z terenu całej Gminy i nie tylko biorą udział w rozgrywkach ligowych.
Tacy szydercy i tchórze jak ty, nie potrafią się godnie zachować i podpisać komentarzy.
Moje dzieci i sąsiadów grają od dawna za co jesteśmy ogromie wdzięczni, a ty faryzeuszu wypominasz im jedzenia hamburgera czy kebaba.
Dlaczego będąc młodym nie udzielałeś się nigdzie cwaniaku ??????

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Mmm

Może już czas przestać wspierać tylko to kopanie piłki i dofinansowanie pana radnego MR i jego koleżków. Co roku ponad 100 000 zł to jak sobie policzycie ile lat to trwa, to wyjdzie ponad 2,5 miliona złotych. Sporo rzeczy można było za tę kwotę zrobić. Dla dzieciaków a nie dla swoich.

Ona
Ona
2 miesięcy temu
Reply to  Mmmm

Tym swoim twoje dziecko też może być,jeżeli je zapisze.

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Ona

Ciekawi mnie ile z tych 130 000 przeznaczone jest na dzieci. Można gdzieś znaleźć dokładne rozliczenie tych wydatków? Bo na BIPie jest rok 2020. I większość kasy poszła na wyżywienie i wynagrodzenie trenerów. A to podobno tacy społecznicy są i wszystko za darmo dla dobra sportu i młodzieży robią. A kto to wszystko zjadł widać chyba po tuszy pana prezesa i ciecia z hali.

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Mmm

Może już czas przestać wspierać tylko to kopanie piłki i dofinansowanie pana radnego MR i jego koleżków. Co roku ponad 100 000 zł to jak sobie policzycie ile lat to trwa, to wyjdzie ponad 2,5 miliona złotych. Sporo rzeczy można było za tę kwotę zrobić. Dla dzieciaków a nie dla swoich.

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Mmm

Może już czas przestać wspierać tylko to kopanie piłki i dofinansowanie pana radnego MR i jego koleżków. Co roku ponad 100 000 zł to jak sobie policzycie ile lat to trwa, to wyjdzie ponad 2,5 miliona złotych. Sporo rzeczy można było za tę kwotę zrobić. Dla dzieciaków a nie dla swoich.

Koko
Koko
2 miesięcy temu

Takie informacje w czwartek rano to ja rozumiem. Fajnie, może w końcu jakaś oferta dla dzieci będzie, czekamy na fajne propozycje.

Kasia
Kasia
2 miesięcy temu

No w końcu jakieś konkretne decyzje i zmiany dla Szydłowa. Brawo

bfr
bfr
2 miesięcy temu

To że w gminie powstał GOK to akurat dobry pomysł, może wreszce cos poza kopaniem piłki będzie sie działo ( mam taka nadzieje bo inaczej sobie nie wyobrażam). W innych gminach GOKi pracują bardzo prężnie i dzieje się mnóstwo fajnych rzeczy wiec inicjatywa słuszna. Szkoda tylko że wybór pani dyrektor mało trafiony, młoda osoba to jeszcze nie wszystko ale czy tu nie zachodzi konflikt interesów……. Tą Panią widać wszędzie i w szkole na każdej niemal uroczystości zajmuje miejsce obok pani dyrektor, czy to nie jest trochę dziwne, teraz nagle zostaje dyrektorką GOKU!!!!!Tak sobie mysle ze to zasługa pewnych watpliwie szczerych i dbajacych o własne interesy ludzi z tej gminy…..

Amant
Amant
2 miesięcy temu
Reply to  bfr

A kogo mieli zatrudnić ? Kogoś kto akurat w tym czasie siedział pod sklepem?
Już za samą urodę bym tą Panią zatrudnił, a co jak się okaże, że jeszcze coś potrafi. Szok. Chyba będę częstym gościem tego GOKu haha

jaja
jaja
2 miesięcy temu
Reply to  Amant

czyli praca Pani Dyrektor bedzie polegała na obsługiwaniu amantów……

Żanka
Żanka
2 miesięcy temu
Reply to  Amant

Może pani będzie niedługo szukać pracy to masz szansę.
A swoją drogą to dziwię się że zrezygnowała z prowadzenia dwóch dochodowych biznesów na rzecz użerania się z ludźmi, niebywałe i zastanawiające

Biznesmen
Biznesmen
2 miesięcy temu

7 tysięcy ?? W życiu bym się nie zdecydował na taką prace za tak małe pieniądze. W każdym razie powodzenia.

Społecznik
Społecznik
2 miesięcy temu

Trudna robota, jeśli te komentarze piszą nasi mieszkańcy Szydłowa to dużo pracy będzie miał Ośrodek Kultury żeby uspołecznić i nauczyć kultury tylu prostych ludzi. Powodzenia Pani Dyrektor

Kinomaniak
Kinomaniak
2 miesięcy temu

Coś Wam powiem… lubię dramaty, ale nie chodzę to kina bo czasu brak, wiec siadam z popcornem i czytam komentarze na codzienniku, zakompleksionych, nieszczęśliwych, smutnych ludzi, którzy swój smutek przelewają na hejt chcąc dzielić się swoją nienawiścią. Aż łezka się w oku kręci.
Dziękuję, że jesteście hahaha
Pani Bogumiło, ogromne gratulacje. Proszę nie zrażać się niskimi zarobkami, podobno w przyszłym roku szykują się 12% podwyżki dla samorządowców wiec zawsze pare groszy więcej wpadnie.
A innym niech żal dupę dalej ściska.
Pamiętajcie kochani „wstyd to być biednym” haha

Nikt
Nikt
2 miesięcy temu
Reply to  Kinomaniak

Komentarz w punkt! Najlepszy!

Aga
Aga
2 miesięcy temu

Słyszałam że Wronka ma być osobistym kierowcą pani dyrektor

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu
Reply to  Aga

Ma doświadczenie po tym jak woził do fryzjera i na zakupy poprzednią panią wójtową to się sprawdzi.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Aga

Tak jak wójtowej byłego wójta 🙂

Zorientowany
Zorientowany
2 miesięcy temu
Reply to  Aga

Uważajcie na Wronę, Agatkę zagadkę i cienką że Sławogóry to donosiciele.

Obserwator
Obserwator
2 miesięcy temu
Reply to  Zorientowany

Wszyscy o tym wiedzą

Kamil
Kamil
2 miesięcy temu

Psy szczekają … Karawana jedzie dalej …. Tak trzymać Bogusiu

MŁODY
MŁODY
2 miesięcy temu

w MŁAWIE WYBOR PRZEWODNICZĄCEGO OSIEDLA UL KOPERNIKA POWIESZONO WIADOMOSC O ZEBRANIU NA SŁUPIE .ŻENADA .PONOĆ TEN CO KARTKI WIESZAŁ JEST Z KOMPUTEREM NA TY.WYGRAL ,NIE UJAWNIL SWOJEGO WIEKU . DLATEGO MŁODZI OPUSZCZAJA NASZE MIASTO.BŻYĆ,O TO MIASTO DLA SENIOROW TAK MOWIĄ .JAK

MIASTOWY
MIASTOWY
2 miesięcy temu
Reply to  MŁODY

wszędzie seniorzy czas odejść

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
2 miesięcy temu
Reply to  MŁODY

ZGADZAM SIĘ Z TOBĄ MŁODY!!! — bo Seniorzy mławscy — sam jestem Seniorem –zamiast wnuki i prawnuki bawić to uskuteczniają sobie zabawy w MDK I W PARKU–i są liczną grupą która mocno wspiera BURMISTRZA KOWALESKIEGO — Z jednym ALE powinieneś zmobilizować Młodych aby jak najwięcej was wzięło udzial w wyborach — bo swą aktywnością możecie spowodować ZAKOŃCZENIE URZĘDOWANIA BURMISTRZA !!!

MŁODY
MŁODY
2 miesięcy temu

miło MĄDREGO POSŁUCHAĆ.SENIORZY DO WNUKÓW A NIE DO POLITYKI

Blondyna
Blondyna
2 miesięcy temu

Słabo, liczyłam na to że chociaż do setki dobijemy ale widzę że marne szanse ;)))

Evita
Evita
2 miesięcy temu

Tak w ogóle to mi wstyd bo żałuję i zazdroszczę, że nie mam ustawionego teścia. Ustawienie w sumie nieduże bo w radzie gminy i pierwszy raz o tym panu przeczytałam, ale zawsze to coś. Synowej pomóc można. Brzydkie to uczucie bardzo ale jakie polskie.

Knbhs
Knbhs
2 miesięcy temu
Reply to  Evita

Polskie to jest zazdrość drugiemu. A brzydkie to pisanie takich komentarzy. Był ogłoszony konkurs, a o funkcji Dyrektora decydowała Rada nie Pan Wójt wiec w czym jest problem ? No chyba ze w zazdrości.

Nabór
Nabór
2 miesięcy temu
Reply to  Knbhs

ostatecznie wójt…

Bolo
Bolo
2 miesięcy temu
Reply to  Knbhs

Komisja ocenia kandydatów, a wójt może nie zaakceptować takiego wyboru,

Gość
Gość
2 miesięcy temu
Reply to  Knbhs

Dokładnie niektórzy powinni wyjąc kija z du** i sami zacząć coś robić a nie zazdrościć , nawet jeżeli po znajomosci to co to komu do tego ? Szkole ma ? Ma ? Jest ogarnięta da sobie radę

Kisss
Kisss
2 miesięcy temu
Reply to  Evita

Też bym się wstydził na Twoim miejscu, ale żebyś Ty chociaż to zrozumiała. Prostym ludziom, żyje się łatwiej, ale i tak Ci nie zazdroszczę Twojej prostoty. Buziaczek

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Evita

Mogłaś mieć w sumie męża radnego i też w gminie pracować. Albo brata radnego i pracować w starostwie.

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Evita

Mogłaś mieć w sumie męża radnego i też w gminie pracować. Albo brata radnego i pracować w starostwie.

Mmmm
Mmmm
2 miesięcy temu
Reply to  Evita

Mogłaś mieć w sumie męża radnego i też w gminie pracować. Albo brata radnego i pracować w starostwie. 

Iza
Iza
2 miesięcy temu

Co tu się dzieje ?
7700? Za co ?
Wybór Pani K na dyrektor = porazka

Bolo
Bolo
2 miesięcy temu
Reply to  Iza

Jak na początek pracy to bardzo duże uposażenie, trzeba pamiętać, że jeszcze w takich instytucjach dochodzi dodatek stażowy, który maksymalnie wynosi 20% (czyli 1400zł) co w efekcie daje max 9100,00 zł. Na start to jest znacznie za dużo !!!!!!

Urzędnik
Urzędnik
2 miesięcy temu
Reply to  Iza

Racja, zgadzam się z Tobą koleżanko, też pracuje w samorządzie, za takie śmieszne pieniądze. Musimy pracować za pensje głodowe, ale podobno od przyszłego roku podwyżki …ufff bo już miałem się zwolnić i iść z tobą wywalać gnój od świń haha

Gaka
Gaka
2 miesięcy temu

Trochę to takie…. dziwnie niesmaczne jest

Gosc
Gosc
2 miesięcy temu

Zamiast GOK-u to może by pan wójt Grzegorz Rochna by w końcu zrobił drogę lokalna we wsi Szydłówek na odcinku pomiędzy szydłowo a skrzyżowanie Nowa wieś a Sławogóra Nowa i Sławogóra Stara a nie co roku łatanie dziur i tak dziury wciąż są to by było szybciej zrobić nową nawierzchnię asfaltową a nie ciągle łatać ale cóż nie ma pieniędzy a tak że po co

Beata
Beata
2 miesięcy temu

Przecież ten wójt sam się pogrąża takimi decyzjami. Jego wybory są jak kulą w płot, zupełnie niecelne. Strzela sobie w kolano swoim zachowaniem wobec interesantów. Ludzi traktuje jak intruzów, najlepiej nic od niego nie chcieć. A przed wyborami festiwal obietnic. Puste słowa rzucane na wiatr. Szkoda głosu.

Chciałbym Ci powiedzieć
Chciałbym Ci powiedzieć
2 miesięcy temu
Reply to  Beata

Och Beata nie bądź taka sroga, wypij kawkę, uśmiechnij się, klata do przodu, głowa do góry i napisz coś miłego o Panu Wójcie, pogratuluje Pani Dyrektor bo widać, że to kobieta z klasą.

Gal
Gal
2 miesięcy temu

Aby głosować na wójta oczywiście 7tys i tylko dwie osoby startowały hehehe jeśli tak zaczyna się rządzenie wójta to pięknie

Wrrrr
Wrrrr
2 miesięcy temu
Reply to  Gal

On już kończy swoje rządy więc korzysta ile się da…

że ja
że ja
2 miesięcy temu
Reply to  Gal

Widzisz, jakbyś startował to byłyby 3 i co narobiłeś najlepszego !!! Wszystko przez Ciebie!!! Pięknie się zaczyna czwartek, no pięknie

Nabór
Nabór
2 miesięcy temu

Dlaczego na stronie Facebook Urzędu Gminy Szydłowo nie została zamieszczona informacja o naborze na ww. stanowisko? Albo nie mogę znaleźć?

Gaka
Gaka
2 miesięcy temu
Reply to  Nabór

No cóż życie nie kręci się na Facebooku. I radzę nie ograniczać się do niego :):) Sprawdź BIP urzędu gminy

Nabór
Nabór
2 miesięcy temu
Reply to  Gaka

Jasne, że nie kręci ale skoro są w stanie zamieszczać informacje nt pogody (tez mogę ja sobie sprawdzić) to niech zamieszcza i formacje o konkursie.

Ona
Ona
2 miesięcy temu
Reply to  Nabór

No nie ma. To był konkurs w tajemnicy. Brały dwie osoby udział a już dawno było wiadomo,kto nią zostanie bo ja to już słyszałam w marcu

Racja
Racja
2 miesięcy temu

On wyjdzie z rodziną P jak się wychodzi na zdjęciu czyli lepiej nie mówić. Na pewno tym razem wyborów nie wygra fuksem , społeczeństwo chyba przejrzało na oczy i widzi na co są wydawane publiczne pieniądze

Mlawianka
Mlawianka
2 miesięcy temu

No no gratulacje wszystko zostaje w rodzinie dyrektor synowa radnego ,księgowa pociot państwa „P” a jeszcze jest jedna do zatrudnienia z osiedla będzie pewnie radcą bo jak rodzina to rodzina

Anna
Anna
2 miesięcy temu

Za tą roczna pensje to by wybudowali ludziom dostęp do miasta w postaci ścieżki rowerowej i chodnika ale przecież na to nie ma pieniędzy

Xxx
Xxx
2 miesięcy temu
Reply to  Anna

Lepiej się bawić i wywalać kasę w błoto, zatrudniać tabor ludzi nie wiadomo na co i po co i mądrego zgrywać. Kolejny dowód na to, że ten człowiek na stanowisku to wielka pomyłka

Zdrowy rozsądek
Zdrowy rozsądek
2 miesięcy temu
Reply to  Anna

No może na 20 metrów takiej inwestycji to by starczyła ta pensja. Anna z całym szacunkiem ale o inwestycjach i pieniądzach to nie masz najmniejszego pojęcia. Kostka przed moim domem
kosztowała więcej, a Ty Szydłowo z Mławą chciałabyś połączyć za 100 tys ? No brawo, brawissimo

Anna
Anna
2 miesięcy temu

Pomyśl mądralo że na to by się znalazły również środki z UE jeśli gmina by włożyła swoje 5 groszy zamiast dokładać do kolejnej nie potrzebnej pensji . W skali roku to tylko 100 tys blisko ale w przestrzeni 5 lat to już pół miliona, czy za pół miliona nie wybudujesz chodnika na powierzchni o dystansie 3,5 km ? Widać jak dużo wiesz rodzinka czy znajomi pani przyszłej dyrektor tak bronia ? . Dzieci by miały bezpieczeństwo a i młodzież mogła by się sama przemieszczać do szkół ponadpodstawowych. Wystarczy trochę pomyśleć co by miało lepszy cel czy GOK czy bezpieczna droga dla wszystkich ?

Sasiad
Sasiad
2 miesięcy temu

Ciekawe czy kwitek mi zalatwi jakoś posadę w gminie. Jestem bezrobotny

Sąsiad 1
Sąsiad 1
2 miesięcy temu
Reply to  Sasiad

To się weź za robotę , i nie wyciągaj łap po zasiłki

Amant
Amant
2 miesięcy temu
Reply to  Sąsiad 1

A może ma jeszcze jaką córkę?

Mieszkanka
Mieszkanka
2 miesięcy temu

Nieźle 7700 za siedzenie i pierdzenie w stołek faktycznie bez dyrektora ani rusz. Potrzebna księgowa której też trzeba zapłacić, do tego za chwilę cały sztab ludzi trzeba będzie zatrudnić bo komu Pani dyrektor będzie dyrektorować!!!

Hsha
Hsha
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkanka

Trzeba było stawać do konkursu

Adwokat
Adwokat
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkanka

A Ty za ile pierdzisz w stołek? Powiedz nam coś więcej i sobie.

Wrrrr
Wrrrr
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkanka

A kto jest księgowa ?

Anonimowo
Anonimowo
2 miesięcy temu

Jest link na FB do strony GOK. Zachęcam do komentowania tam:
https://www.facebook.com/profile.php?id=61550913872768&mibextid=avESrC

Monia Ż
Monia Ż
2 miesięcy temu

Bogusia to bardzo mądra i inteligentna osoba
Zaslużyła na stanowisko Dyrektora

Wszystkowiedzący
Wszystkowiedzący
2 miesięcy temu
Reply to  Monia Ż

Ma przygotowanie jako właścicielka ( była) Motylkowa ciekawe dlaczego od kilku miesięcy chciała się go pozbyć czyżby wiedziała, że jako dyrektor nie może prowadzić działalności gospodarczej? Ale już kilka miesięcy temu??

Sąsiad 1
Sąsiad 1
2 miesięcy temu

Tak średnio jesteś poinformowany i nie wszystko wiesz bo Pani Dyrektor prowadzi inna działalność. Ale co tam? Napisze z zazdrości

Xyz
Xyz
2 miesięcy temu
Reply to  Sąsiad 1

już tez przepisana na słupa

Sąsiadka
Sąsiadka
2 miesięcy temu

Gratulacje Pani Bogumiło!!!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu

92 400 zł rocznie brutto, piękne pieniażki… gratuluję pani dyrektor posady i godnego życia. I oby te cwaniactwo i pycha i nie przerosły wynagrodzenia.

Pochwałka
Pochwałka
2 miesięcy temu
Reply to  Mieszkaniec

Oooo chyba dobry z matematyki byłeś, tak ładnie to policzyłeś. Brawo Jasiu, jesteśmy z Ciebie dumni.

Mati
Mati
2 miesięcy temu

Haha wójt były palacz, pani dyrektor szkoły po bibliotekoznawstwie, a teraz dyrektor GOK z sali zabaw , no naprawdę szacun, sami specjaliści. Lepiej być nie mogło

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  Mati

Był palaczem, czyli uczciwie pracował. Jest rolnikiem i to też uczciwa praca. Wolę takiego niż takiego co całe życie z zawodu poseł czy też dyrektor. Przynajmniej chłop wie, co to praca i to nielekka.

Lfbxkc
Lfbxkc
2 miesięcy temu

Synowa musi być dumna. 7 koła miesięcznie. Radny kwitek powinien być kadrowym. A i o chodnik zadbaj

Dupq
Dupq
2 miesięcy temu
Reply to  Lfbxkc

Myśle ze jest dumna. I w sumie ma racje. A Ty zadbaj o swoją dupe nie o cudza

183
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x