Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Na dożynkach Diecezji Płockiej i Województwa Mazowieckiego nie zabrakło GRHLC Mława


Tegoroczne Dożynki Diecezji Płockiej, połączone z Dożynkami Województwa Mazowieckiego, odbyły się 27 sierpnia 2023r. w Bieżuniu. Barwny korowód z wieńcami dożynkowymi, uroczysta msza święta, której przewodniczył biskup płocki Szymon Stułkowski, ceremonia dzielenia się chlebem i to wszystko z udziałem rekonstruktorów – Grupa Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława – GRH LC MŁAWA. Zapraszamy na fotorelację.


fot. Janusz Dębski/archiwum GRHLC

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
swiatlozycie
swiatlozycie
2 miesięcy temu

Czy rzeczywiście pedofila jest aż tak straszna by zniszczyć Kościół Katolicki i nie dać pedofilom żadnej nadziei?

Kuba
Kuba
2 miesięcy temu
Reply to  swiatlozycie

To nie pedofilii niszcz KK, to PiS go niszczy swoimi decyzjami (odnośnie pedofili w sutannach też) i dotacjami.
Księżom już nie zależy na wiernych, bo to co dostają na tacę, to dla nich są grosze, ich utrzymuje państwo z naszych podatków i z kredytów komercyjnych, które zaciąga na całym świecie, a które ciągną Polskę na samo dno bagna.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x