Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ze złości  podpalił stogi z belami słomy. Był pijany


W miniony wtorek rano w miejscowości Szerominek (pow. płoński) doszło do pożaru trzech stogów, w których znajdowało się łącznie 700 bel słomy. Wstępne ustalenia poczynione na miejscu zdarzenia przez strażaków prowadzących akcję gaśniczą wskazywały na to, że prawdopodobnie doszło do podpalenia. Pokrzywdzony mieszkaniec pow. płońskiego łączną wartość strat oszacował na 80 tys. zł.


Funkcjonariusze z płońskiej patrolówki w trakcie wykonywania czynności na miejscu zdarzenia zatrzymali do wyjaśnienia dwie osoby. Z ustaleń mundurowych wynikało, że 45-letni mężczyzna i 36-letnia kobieta mogli mieć związek z pożarem. W chwili zatrzymania oboje byli nietrzeźwi. Trafili do policyjnego aresztu.

45-latek i 36-latka zostali przesłuchani. Okazało się, że razem od wczesnych godzin porannych spożywali alkohol. Podpalenia bel słomy dokonał sam mężczyzna. Wyjaśnił mundurowym, że zrobił to ze złości, gdyż wcześniej między nim a pokrzywdzonym doszło do sprzeczki.

Policjanci przedstawili 45-latkowi zarzut zniszczenia cudzego mienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x