Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne dotyczące utworzenia w lesie mławskim obszaru o zwiększonej funkcji społecznej


Nadleśnictwo Dwukoły zaprasza na spotkanie konsultacyjne dotyczące utworzenia w lesie mławskim obszaru o zwiększonej funkcji społecznej.


Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 25 września 2023 r. o godzinie 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie (ul. Stary Rynek 13), w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze.

– W bieżącym roku w Nadleśnictwie Dwukoły tworzony jest Plan Urządzenia Lasu – dokument, na podstawie którego przez kolejne 10 lat będziemy wykonywać leśne prace. Mając na uwadze znaczenie Lasu Mławskiego i intensywność korzystania z niego przez mieszkańców chcemy zaproponować w nim utworzenie obszaru „o zwiększonej funkcji społecznej”. Zapraszamy wszystkich, dla których las mławski jest ważny – zachęca Nadleśnictwo.

Szczegółowe informacje i materiały do pobrania są dostępne na stronie Nadleśnictwa Dwukoły – TUTAJ.

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Grzyb
Grzyb
3 miesięcy temu

Może poczekajmy do 15 ego , nowy prywatny właściciel zrobi to lepiej i bez konsultacji po co wogóle pytać ludzi….

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x