Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Taaakie grzyby przed urzędem pracy!


Na południu i północy Polski już dawno można było zobaczyć pokaźne okazy grzybów. W naszym rejonie dotychczas takiego wysypu tych leśnych przysmaków nie było. Okazuje się jednak, że wcale nie trzeba daleko szukać, a nawet jeździć do lasu, aby zobaczyć dorodne okazy. Takowe wyrosły na trawniku przed Powiatowym Urzędem Pracy w Mławie. I choć nie jest to żaden z ulubionych gatunków dla zbieraczy, to miejmy nadzieję, że zwiastuje jesienny urodzaj. Czytelnikowi dziękujemy za nadesłane fotografie.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x