Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W szkołach odbędą się wybory  do Młodzieżowej Rady Miasta


Na wtorek 3 października zarządzone są wybory do Młodzieżowej Rady Miasta. W związku z tym, rozpoczęła się procedura wyboru radych do Młodzieżowej Rady Miasta Mława VI kadencji. Rada jest reprezentacją młodych mieszkańców Miasta Mława – uczniów szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych mających swoją siedzibę na terenie Miasta Mława. Miasto przygotowało już stosowną instrukcję procedury wyboru radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Mława nowej kadencji. 


„Bardzo prosimy szkoły – podstawowe, ponadpodstawowe, publiczne i niepubliczne o zapoznanie się z dokumentami oraz podjęcie stosownych działań, których celem będzie przeprowadzenie wyborów radnych do Młodzieżowej Rady Miasta Mława w mławskich  szkołach. 

W przypadku pytań prosimy kontakt z  Agnieszką Puzio-Dębska, Sekretarzem Miejskiej Komisji Wyborczej, tel. 604 417 109, e-mail: agnieszka.debska@mlawa.pl

W celu usprawnienia komunikacji uprzejmie prosimy o przesłanie na adres e-mail agnieszka.debska@mlawa.pl  danych kontaktowych osoby z każdej placówki oświatowej  odpowiedzialnej za przeprowadzenie wyborów (imię  i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail)” – podał ratusz.

Dokumenty związane z procedurą wyboru dostępne są TUTAJ.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x