Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kandydaci do Sejmu z naszego powiatu. Kto ma największe szanse?


Już 15 października 2023 roku odbędą się wybory do Sejmu i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej. W naszym okręgu wyborczym, obejmującym powiaty  ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski oraz miasto Płock wybierzemy 10 posłów. Wiadomo już, które osoby z naszego powiatu znalazły się na listach tych najważniejszych formacji politycznych, które już zarejestrowały swoje komitety wyborcze.


Najdłużej swoje listy wyborcze układało Prawo i Sprawiedliwość. Ostatecznie jednak wiadomo, że na liście kandydatów w naszym okręgu znalazła się Jolanta Karpińska oraz Wojciech Franciszek Krajewski, chociaż jeszcze oficjalnie nie wiadomo jakie miejsca na liście im przypadły.

Jolanta Karpińska

Od urodzenia związana z powiatem mławskim, zamężna, ma dwójkę dzieci. Wykształcenie wyższe, wieloletni pracownik Banku PKO BP SA, obecnie zastępca kierownika Biura Powiatowego ARiMR w Mławie i pełnomocnik ds. kół gospodyń wiejskich na terenie powiatu mławskiego. Radna powiatu mławskiego obecnej kadencji, pełni funkcję członka zarządu powiatu. Do sejmu z list Prawa i Sprawiedliwości kandydowała już w 2019 roku.

Wojciech Franciszek Krajewski

Posiada wykształcenie wyższe o kierunku Administracja Publiczna. Obecnie pełni funkcję zastępcy dyrektora wydziału Infrastruktury, Rolnictwa i Środowiska w mławskim starostwie. Jest członkiem Stowarzyszenia „Pontyfikat Papieża Jana Pawła II” oraz Zakonu Rycerzy Św. Jana Pawła II. Przez wiele lat współpracował z Prezydentem II RP na  uchodźstwie Ryszardem Kaczorowskim.

Na liście Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska z numerem 6. znalazła się Maria Koźlakiewicz, a z numerem 17. Filip Kowalczyk.

Maria Koźlakiewicz

Rodowita mławianka, zamężna, matka trójki dzieci. Ukończyła Uniwersytet Warmińsko Mazurski na wydziale Bioinżynierii Zwierząt oraz podyplomowe studia Menadżersko – Finansowe oraz Administrację i Zarządzanie na SGH w Warszawie. Przedsiębiorczyni w branży rolnej.

Filip Tomasz Kowalczyk

Mieszkaniec Mławy, prowadzi własną działalność gospodarczą. Posiada wykształcenie wyższe – ekonomia i zarządzanie. Viceprzewodniczący Koła Powiatowego PO w Mławie. Działacz KS Zawkrze Mława, Radny Miasta Mława. Do parlamentu kandyduje po raz pierwszy.

Na liście Komitetu Wyborczego Konfederacja Wolność I Niepodległość znalazł się jeden mławianin – Cezary Bulanda.

Cezary Bulanda

23-letni mławianin, obecnie Pełnomocnik i założyciel Struktur Ruchu Narodowego w Mławie oraz Klubu Konfederacji. Działa w ramach Stowarzyszenia Semper Fidelis Polonia, jako członek Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych oraz Harcerz. Zagorzały kibic Mławianki Mława, ściśle związany z lokalną społecznością.

Na 5. miejscu listy Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe znalazł się Konrad Wojnarowski.

Konrad Wojnarowski.

Radny Województwa Mazowieckiego, przewodniczący komisji promocji i współpracy zagranicznej. Absolwent 5 uniwersytetów i uczelni wyższych w kraju i za granicą. Prawnik. Ambasador Europejskiego Paktu na rzecz Klimatu, członek Rady Naczelnej PSL. Do sejmu kandyduje po raz drugi.

Na liście Komitetu Wyborczego Nowa Lewica będzie dwoje mławian. Na 5 miejscu Szymon Wyrostek, na 18. Klaudia Adamkiewicz.

Szymon Wyrostek

39 lat. Dziennikarz, felietonista i wydawca gazet lokalnych na Północnym Mazowszu. Przewodniczący RP Lewicy w powiecie mławskim. Asystent Posła na Sejm RP – A. Iwaniaka. Przewodniczący Zarządu Osiedla Nr 15 Młodych w Mławie 4 kadencji. Obecnie pracuje w biurze medialnym Nowej Lewicy w sejmie.

Klaudia Adamkiewicz

21 lat. Z wykształcenia kucharz. Pracuje w podwarszawskiej firmie zajmującej się sprzedażą produktów premium na skalę europejską. Członki Zarządu Rady Powiatowej Lewicy w powiecie mławskim.

W wyborach parlamentarnych 2019 r. w okręgu płocko-ciechanowskim na 10 możliwych do zdobycia mandatów poselskich PiS wywalczyło 6, KO – 2, natomiast po jednym – PSL i SLD.  Na odpowiedź jak będzie wynik i kto zostanie posłem w najbliższej kadencji trzeba poczekać do października. Wtedy również okaże się jak wypadli mławscy kandydaci i czy któryś z nich wywalczył mandat.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 1 vote
Oceń artykuł
guest
212 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim.
Anonim.
1 miesiąc temu

To jak się czujecie po wyborach wyznawcy jedynej słusznej partii?
Szczęka wam już zaczyna opadać?
Już nie będziecie wrzeszczeć, że jesteśmy (my, opozycja) zdrajcami Polski? że jesteście wielkimi patriotami, a my to śmiecie, które powinny być eliminowane?
Idzie nowe – już nawet w TVPPIS zaczynają inaczej śpiewać, ale to już za późno na refleksje.

Wolny
Wolny
2 miesięcy temu

Tylko bez inteligencji gmin głosuje na POmioty ubeckie

Anonim
Anonim
2 miesięcy temu
Reply to  Wolny

Bez inteligencji to pomioty pisowskie i ich wyznawcy. Przestudiuj życiorysy pomiotów pisowskich, tam więcej ubeków niż w po.

Anonim.
Anonim.
1 miesiąc temu
Reply to  Wolny

No i co pomiocie?
Wprawdzie wyników jeszcze nie ma, ale jedyna słuszna partia już nie jest w stanie samodzielnie rządzić – to pewne.

Uuu
Uuu
3 miesięcy temu

Młodzi powinni się obawiać w przypadku wygranej PIS. Powszechnego poboru do wojska. PIS zapowiada stworzenie kolejnej dywizji wojska. A tego według ekspertów nie da się zrobić bez powszechnego poboru wojskowego. Wiec młodzi jeśli nie chcecie iść w kamasze to idźcie głosować przeciw PIS.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Uuu

Mlodzi to powinni zacząć brać odpowiedzialność za losy Polski i zacząć się interesować tym co się dzieje w naszym kraju, a przede wszystkim zamiast narzekać czy wyśmiewać się z durnych ustaw i debilnych decyzji tego rządu, winni zacząć brać udział w wyborach i głosować. Najlepiej i najwygodniej jest siedzieć na tyłku i zwalać odpowiedzialność na:
– emerytów,
– na patologię,
– na niewykształconych rolników którzy oglądają tylko TVP i Rydzyka oraz czytają „Gościa Niedzielnego” oraz inne kościółków gazetki.

Jan
Jan
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Branie odpowiedzialności za Polskę to nie to samo. Co przymusowy pobór do wojska. Każdy kto podlegał zasadniczej służbie wojskowej. Wie że niczego się tam nie nauczył. Oprócz picia i poniżania innych. Bo tak zwana fala to było poniżanie drugiego człowieka. Wyjęty rok z życia który nie przyniósł żadnych korzyści osobistych ani dla państwa. Ale zgadzam się z tobą w kwestii że młodzi powinni aktywnie uczestniczyć w wyborach. Ale jestem przeciwny zasadniczej służbie wojskowej.

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu

Pan Stanisław Piotrowicz Od 1978 należał do Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej. Był członkiem egzekutywy PZPR w Prokuraturze Wojewódzkiej i Rejonowej w Krośnie a także kierownikiem szkolenia partyjnego i społecznym inspektorem pracy.Podczas stanu wojennego był autorem aktu oskarżenia przeciwko działaczowi opozycji Antoniemu Pikulowi. DZIAŁACZ PIS WYSTAWIONY PRZEZ TĄ PARTIĘ DO TK 🙂

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

Jestem.nowy.nie.znam.ludzi.kto.zplatwirmy

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

Kiedy.spotkania.wyborcze.i.gdzie

Tytus
Tytus
3 miesięcy temu

Najgorszy kandydat jest z PeSeLu. Nic dla Mławy i powiatu nie zrobił będąc radnym sejmiku Mazowsza. Nie miał czasu bo ukończył 5 uczelni, to też dowód na to, że nie wie czego chce od życia. Nie odpowiada na zapytania e-mailowe ludzi z powiatu mławskiego bo nie ma czasu uczy się.
Można się domyślać, że jako poseł też nie będzie mieć czasu dla ludzi głosujących na niego.

Koko
Koko
3 miesięcy temu
Reply to  Tytus

Co zrobił dla Mławy Krajewski???
Co zrobila dla Mławy Karpińska???

cytat
cytat
3 miesięcy temu
Reply to  Koko

trochę kultury PROSZĘ

Koko
Koko
2 miesięcy temu
Reply to  cytat

O co ci biega z tą kulturą?
Co ci nie pasuje? Mam ich „paniowac i panować” twoim zdaniem? – nie będę, na „panią” i na „pana” to trzeba sobie zasłużyć. To są osoby publiczne. Ciekawe czy przed nazwiskiem Tusk piszecie Pań, co? – piszecie?
Ps.
Naucz się swojego ojczystego języka:
zdanie zaczynamy dużą literą.

Wolny
Wolny
2 miesięcy temu
Reply to  Koko

Bo tusk to matoł nie pan

Anonim
Anonim
2 miesięcy temu
Reply to  Wolny

Matoł to długopis, który się ciągle uczy i nic nie umie, matoł to prezes z Żoliborza i wielu innych z obecnej wierchuszki nie mający ani ogłady, ani kultury, ani nawet wiedzy, tylko karierowicze żądni władzy i pieniędzy.

Eli
Eli
1 miesiąc temu
Reply to  Anonim

Widać jaką wiedzę posiadają co niektórzy

Wyborca
Wyborca
3 miesięcy temu
Reply to  Tytus

A kto tam z PSLu?

Jola
Jola
3 miesięcy temu

Niektóre komentarze są niczym paski propagandowe w TV PIS. Chyba naprawdę boją się utraty władzy. Sądzę że są to osoby które dostały ciepłe stołki i zwyczajnie się obawiają że je straco po utracie władzy przez PIS. Inaczej nie da się wyjaśnić takich bzdur które wypisują.

tik tak
tik tak
3 miesięcy temu
Reply to  Jola

hahaha Jola czyta tylko paski propagandowe w SBeckiej telewizji i to zajmuje cała główkę 😀

Antypis
Antypis
3 miesięcy temu
Reply to  tik tak

eSBecka czyli TVPiS

Last edited 3 miesięcy temu by Antypis
Grzyb
Grzyb
3 miesięcy temu
Reply to  Antypis

Ale czego zgrywasz głupa , wiadomo że się marzy znowu mafi z pomorza kraść jak kiedyś . Jakby tusku z ferajną był ok to by rzadził dalej ale jak widać tak nie jest .

Antypis
Antypis
3 miesięcy temu
Reply to  Grzyb

A ty głupa palisz, czy ślepy jesteś. Kradną całymi wagonami to obecni piskomunisci. Chyba, że i ty kradniesz z nimi. I teraz się idiotycznie bronisz tak jak pierwszy kłamca Pinokio

Koko
Koko
2 miesięcy temu
Reply to  Grzyb

Robaczywy czyli ślepy i gluchy grzyb. Największą mafia to mafia PIS, ich nikt nie przebije w złodziejstwie.

Ela
Ela
1 miesiąc temu
Reply to  tik tak

Jak nie znasz to się nie wypowiadaj Ci co mieli z tą Panią styczność wiedzą że jest bardzo pomocną ,uczciwą i grzeczną kobietą .Rzadko dziś spotyka się tak bezinteresowne osoby .Po tobie można domyślić się ze wszystkiego można się spodziewać . Twoje wypociny to żenada

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Twoje wypociny to nie tylko żenada.
W PIS liczy się tylko wierny a dodatkowo dobrze jest jak jest na dodatek mierny, to nie podskoczy i taka jest jolasia.

anonimowo
anonimowo
3 miesięcy temu

W komentarzach widać jak czerwona lewizna i wspieracze tuskowego resetu rzucili się do obrony swoich 😀 Nic wam nie pomoże czerwona zarazo. Polska zwycięży mimo waszego skowytu. Kwiczycie choć gołym okiem widać zmiany na lepsze. Tylko PiS jest w stanie rozwijać Polskę.

Pawel
Pawel
3 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

Pis jest w stanie rozwijać Polskę? Gospodarka w ostatnim kwartale:
❌malejące PKB (-2,2% w porównaniu z poprzednim kwartałem i -0,6% r/r)
❌wysoka #inflacja 10,1% (r/r)
❌wyższe ceny żywności o 12,7% (r/r)
❌spadające spożycie w gospodarstwach domowych (o 3% mniejsze niż w zeszłym roku)

Antypis
Antypis
3 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

Masz rację Polska zwycięży. Pokonamy tą czerwoną zarazę jaka jest złodziejstwo w wykonaniu pisbandy.

Ela
Ela
1 miesiąc temu
Reply to  Antypis

Ale łapę wyciągasz po wszystko i korzystasz Kup sobie bilet do Londynu na zmywak jak będzie to twoje ukochanePo

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Kobieto, zobacz gdzie trzymasz ręce, ty ich nie dożyjesz i ludzie będą cię omijać z daleka.

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Winno być: „ty ich nie domyjesz”

mławianka
mławianka
1 miesiąc temu
Reply to  Ela

Ale ch.amski komentarz…
Podatki i składki na ZUS i inne też ode mnie biorą i się nie pytają, na media rzą… tfu… publiczne też zabierają mi kasę z mojej kieszeni bez pytania.

Z bliska xxx!!!!
Z bliska xxx!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

Z tych wszystkich komentarzy widać jak na dloni że dorzylismy takich czasów w których koniecznie chce się zakrzyczeć i uciszyć mądrych ludzi, a to tylko dlatego że to co piszą nie obraziło glupcow z PIS !!!

Sdf
Sdf
3 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

Człowieku w jakim ty świecie żyjesz. I co za głupoty bredzisz. Chyba ciągle oglądasz TV PIS.

Polak z krwi i kości
Polak z krwi i kości
3 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

Przyjdzie czas, że się obudzisz z tego pisowskiego amoku ale chyba będzie już za późno tak dla ciebie tak i co gorsza dla Polski.
„Tylko koni żal…”

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

Kocham PIS!!! KOCHAM PIS!!!! K O C H A M P I S!!!! I JAROSŁAWA<> Polskozbawcę.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

To się oświadcz Jarkowi, może się z tobą ożeni i cię też zbawi. 😀

Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
3 miesięcy temu

Jo-la-sia! I Woj-tek! To moi kandydaci. Najlepsi klakierzy Prezesa. A tak swoją drogą…. Czemu Jolasia robi zakupy w Dzień Pański z Rodziną????? Taka konieczność? Czy obłuda? Jedna twarz dla wyborców, a druga prawdziwa? Tak tylko pytam…

Kulfon
Kulfon
3 miesięcy temu

A może nie ma czasu w tygodniu. Czepiasz się

Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
3 miesięcy temu
Reply to  Kulfon

Ale Prezes z Kotem nie robi w niedzielę i zakazał. Ajajaj…. Wódę w Dzień Pański nabyć można. Ale chleba naszego powszedniego nie. Kooooooocham PiS. Taki nieobłudny. Tak dba o naszą rodzinną integrację. Bo Dzień Święty. Ale Jolasia świętowała z torbami. Nieładnie tak. Traci wiarygodność. Co na to Oberkaczor? I kot jego? Amen.

MŁAWIANKA
MŁAWIANKA
3 miesięcy temu

Gdyby antypolska POstkomuna wygrała wybory to byłaby tragedia dla Polski. Nawet nie chodzi o likwidację wszystkich programów PiS, tarcz przeciwcovidowych , antyinflacyjnych, wpompowanych w przedsiębiorców 200 miliardów, pieniędzy dla emerytów. Najważniejsze że polityka wobec Ukrainy przyjęłaby opcję niemiecką. I nie tylko polskie wsparcie byłoby natychmiast zablokowane, ale przecież to Polska jest jedynym kanałem pomocy Ukrainie z USA i całego świata. Zamknięcie go to natychmiastowa klęska Ukrainy, zakończenie wojny i ustanowienie na Ukrainie prorosyjskiego, kolaboracyjnego rządu i totalne panowanie Rosji. Unia I Niemcy też tylko czekają na uchwalenie federacyjnego państwa Unijnego z ubezwłasnowolnioną Polską rządzoną przez niemiecką agenturę Tuska. Co z tego że natychmiast odblokują 108 miliardów z KPO skoro budżet roczny Polski to ponad 600 miliardów i pieniądze rozłożone na lata z KPO będziemy spłacać w wysokości 300-500 miliardów. Stabilna finansowo Polska mogłaby bez trudu pożyczyć podobną kwotę na rynkach finansowych za mniejsze koszty. Zresztą KPO wydawany na niemieckie wiatraki i pompy ciepła to nie najlepszy pomysł na rozwój Polski pod presją kamieni milowych i dewastacją niezależności i suwerenności Polski szantażowanej jak żaden kraj Unii warunkowością. Wygrana wojny przez Rosję to także katastrofa dla nas, dla gospodarki paliwowej i zagrożenie bezpośrednim atakiem także na krajów nadbałtyckich. Próbowali już destabilizacji Polski planując przepchanie kilkuset tysięcy imigrantów przez granicę z Białorusią by sparaliżować Polskę przed atakiem na Ukrainę, co się nie udało. Jeśli wybory wygrałaby niemiecko-ruska agentura totalnej opozycji i zgodnie z życzeniami Van der Leyen Tusk zostałby premierem świadczyłoby to o debiliźmie Polaków zakażonych plugawą propagandą TVN I GW.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Bardzo mądre podsumowanie tej dennej wymóżdżonej dyskusji! Konkretami!

Z bliska xxx!!!!
Z bliska xxx!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Widać że takich głupców którzy nie potrafią myśleć jest więcej !!

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Max

To są konkrety ???? – To są kłamstwa i oszczerstwa.
TVP PiS już całkiem was odmużdżyło i wpadło wam pisowskie oszczerstwa kurdupla.

Anonim.
Anonim.
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Wymóżdżona to jest patetyczna paplanina MŁAWIANKI. Patetyczna, niby patriotyczna ale jakże kłamliwa i oszczercza, antypolska i jakże judząca jednych Polaków na drugich Polaków, jednego brata przeciwko drugiemu bratu.
Za same kłamstwa i oszczerstwa chciałabym widzieć wszystkich pisich za kratkami. Nie wspominam już w ogole o tym rabunku jakiego dokonują dzień dnia. Tyle stołków sobie natworzyli, że już im rodziny brakuje do do ich obsadzania.
Ludzie zastanówcie się co wy wyprawiacie. Nazywacie siebie wielkimi patriotami i katolikami, a jak się zachowujecie? Gdzie wy macie 10 przykazań Bożych, o tych kościelnych to już nawet nie wspominam. Jak wam pisiory nie wstyd? Modlicie się pod figurą, a diabła macie za skórą. Patrzeć już na waszą obłudę nie można.

anty
anty
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Co za bez mózgowiec PISOWSKI BARAN gdzie ty człowieku żyjesz TUBA PISOWSKA TVP i TVP INFO DOBRZE NAMIESZAŁO CI W TEJ PUSTEJ GŁOWIE ta rządowa TUBA gorzej ludziom miesza w głowach niż URBAN ZA KOMUNY tak ten facet z nowogrodzkiej podzielił polaków komunie to się nie udało a jemu poszło jak z płatka

tik tak
tik tak
3 miesięcy temu
Reply to  anty

” anty”kolejny putinowski troll dał głos i walczy z POLSKĄ prawicą. Dobrze wam płacą towarzysze ?

anty
anty
3 miesięcy temu
Reply to  tik tak

PISOWSKI IDIOTA TO MAŁO ????

Polak z krwi i kości
Polak z krwi i kości
3 miesięcy temu
Reply to  tik tak

To chyba wam płacą towarzyszu jedynej słusznej partii, która opozycję wsadzalaby najchętniej do więzienia, bo wszyscy z opozycji To zdrajcy Polski. Zastanówcie się nad sobą, bo zachowujecie się tak samo jak NSDAP w Niemczech przed wojną.

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu
Reply to  anty

Polacy sami się dzielą, skaczą sobie do oczu bo każdemu mało, jest zazdrość jeden drugiego zatopiłby w łyżce wody za 500 plus, za wszystko! a sprzedawczyki w Brukseli też donoszą dla własnych zysków na własną ojczyznę. Smutna prawda o naszym narodzie nie wspieramy się tylko kopiemy! Inne kraje to wykorzystują i jest jak jest!

Polak z krwi i kości
Polak z krwi i kości
3 miesięcy temu
Reply to  Kobieta

Nie Polacy sami, to PiS szczuje i napuszcza na swoich oponentów niestworzonymi historyjkami, kłamstwami i oszczerstwami, tego typu jak wyssane z palca oszczerstwa „MŁAWIANKI”. I to może nazwiesz kobieto patriotyzmem? Ja to nazywam odmóżdżeniem. Zachowujesz się jak członek sekty, który przestał samodzielnie myśleć. Od dawna uważam PiS za szkodliwą sektę, a TVP PiS za jej naganiacza.

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu

Ja myślę że partią szczującą jest PO szczucie na ulicach na wiecach itp program nie szczucie.

Anonim.
Anonim.
3 miesięcy temu
Reply to  Kobieta

Najlepszy w szczuciu to jest Kaczyński, ten od kota, czyli jaruś.
Lepszego od niego nie ma. No ale podobno u tych małych to g…o się o serce ociera, a więc nic dziwnego, że niektórzy z nich nienawidzą ludzi.

Last edited 3 miesięcy temu by Anonim.
Kulfon
Kulfon
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Cała prawda . Brawo

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Brawo

Z bliska xxx!!!!
Z bliska xxx!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Kobieta

Jednak nasze miasto mocno obsiadły te pisowskie durnie!!

Jjj
Jjj
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Jak można pisać takie niestworzone historie . Zastanawiam się tylko czy sama w to wierzysz co napisałaś . Czy to tylko partyjne polecenie siania fałszywej propagandy.

gaka
gaka
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Zastanawiam się czy pani tak na poważnie

Mławianin
Mławianin
3 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

100% Racji. Popieram w całości

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  MŁAWIANKA

Od razu widać kto systematycznie ogląda reżimową telewizję. Już propaganda pisowska zrobiła ci siano z mózgu. Szkoda tylko, że nazwałaś się Mlawianka . Mlawianki też mają trochę rozumu i nie głosują na PiS, który oznacza brak przyszłości dla Polski, druga Białoruś i Koreę.

Uki
Uki
3 miesięcy temu

Kolejne po zakazie fotografowania. Będzie 5 stron internetowych chwalących pis. Dzięki temu nie dowiemy się bez opuszczenia tego pisogrodu co o nas myśli Europa i Świat. Brakuje u nas świadomości liczy się tylko to ile obieca i da. Nie ważne przy tym jak debilną politykę prowadzi. Nie ważne że drugie tyle wyjmie drugą kieszenią. Czy my na serio jako narod chcemy utrzymywać taki stan spraw? Komu zawdzięczamy pandemiczny syf? Mało wiele a zmusiliby nas wszystkich do przyjęcie tego syfu. Kto odpowiada za lockdown? Ile zapłacimy branży gastronomicznej za pozew zbiorowy, którykilka tygodni temu złożyli? Ludzie po tej szczepionce jest bardzo dużo powikłań. Za ten cały cyrk odpowiada głównie pis bo to oni rządzili. Nie ujmując tu oczywiście debilom z lewicy typu Trela, który chciał nas zamykać przed społeczeństwie. Bo mamy więcej oleju w bani i tym gó*** się nie szczepiliśmy! Zobaczcie jak Pan Kukiz malwersuje naszą kasę na fundację widmo, której nie ma. A ile takich przypadków jest o których nie wiemy?! Monopol Orlenu już teraz zarobili na nas dwa razy więcej niż w tamtym roku. Wciągnęli wszystkie spółki energetyczne i drwią z nas. Aktualnie wywołują reglamentacji paliwa bo niby jest z nim problem. Czy, aby na pewno? Po co się taki zabieg robi? Pierwsze by znowu docisnąć marżę i by jak zwykle nasz cudotwórca jaśnie Pan Obajtek. Uratował wraz z pisem Polskę! Nie bądźcie naowni i czytajcie co się dzieje. Fuzja Lotosu na takich warunkach iż odszkodowania jakie mogą wyniknąć dla Arabów będą bardzo dotkliwe. Mława robi się egzotyczną wyspą. Pis straszy,iż gdy straci władze zaleją nas uchodźcy. A te wszystkie nacje co po Mławie chodzą to kto wpuścił? Dozorca z parku? Już się to dzieje niestety bez udziału koalicji. Ukraińcy siedzą na dupach nie pracując. Wynajem mieszkania ponad dwa tysiące a duża część z nich nie pracuje. Kto za to płaci? Za ich leczenie? Wyrównanie emerytur? Socjal? Widzieliście budżet na kolejny rok? Czy ktoś z was zastanawiał się nad nim? Deficyt długi długi jeszcze ra, długi.
Rozdajemy emerytom bo to elektorat pisu. To co na bieżąco wpłacamy nie wystarcza na wypłaty. Bo pis szaleje. Widzieliście wasze prognozy przyszłych emerytur? Zarabiam dobrze wszystko na papierze. Państwo obiecuję mi 1100zł. Co to jest? Jak za to żyć?druga opcja moim zdaniem uczciwsza 500 zł. Jeśli przstanę wpłacać i przejdę na emeryturę po przekroczeniu wieku. Patrząc na to, że przede mną jes,cze 20 lat. To złodziejstwo większe niż ten Amber Gold! Piramida finansowa. Dziś rozdajemy Ukraińcom a na emeryturze będziemy tyrać na zachodzie by godnie żyć. Kolejna sprawa czemu nikt nas w tej Unii nie chroni? Po co jeżdżą tam Ci europosłowie? Głosują za kiedy można vetować wracają tu składają na Unię. Kogo będzie stać na elektryki? Na modernizację domów docertyfikatu i wytycznych Unii? Przymus fotowoltaiki, która już dziś z racji starych sieci energetycznych ma problemy z odbiorem.

Tadek
Tadek
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Dlatego trzeba młodych namawiać aby poszli głosować przeciwko PIS i Konfederacji. Bo jest duże prawdopodobieństwo że PIS wejdzie w koalicje z Konfederacją. Wiec jeśli chcecie mieć wolne media, wolny internet. Nie chcecie mieć inwigilacji obywateli. Nowych zakazów typu robienie zdjeć czy komentowanie. Jak i całkowitego zakazu aborcji i upokarzania kobiet. Głosujcie przeciwko PIS. Ten co będzie chciał głosować na PIS . Będzie za standardami panującymi w Rosji, Korei Północnej. Tam również nie wolno robić zdjęć i za dużą komentować.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Tadek

Chore oszołomy stukające w klawiaturę beż pojęcia i włączenia mózgu koniecznie do psychiatry!

gaka
gaka
3 miesięcy temu
Reply to  Max

A zdrowy oszołom zapewne katolik tak pięknie obraża ludzi:) brawo choć w sumie przykład idzie z góry

Ola
Ola
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Standard w pisowskim wykonaniu kiedy nie mają kontr argumentu. To załącza się agresja i ubliżanie.

Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
3 miesięcy temu
Reply to  Tadek

Tusk trochę nagrzeszył, ale ryzyko wprowadzenia takich Jolaś i oszołomionych Kaczką Wojtusiów wraz z betonem Konfedera.stów nie wróży nieczego dobrego. Ciąg na szkło i koryto.

Uki
Uki
3 miesięcy temu
Reply to  Tadek

Konfederacja nigdy nie wejdzie z pisem w koalicję. Bo za dużo by stracili. Nie każdy polityk to sprzedajna szmata jak Kukiz.

Nnn
Nnn
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Mówiono również że LPR i Samoobrona nie wejdzie w Koalicje z PIS a tak się stało. Jak również KUKIZ dołączył do PIS. Nie będę mówił kim jest chociaż sam kazał się tak nazywać jak się sprzeda. Kolejnym przykładem jest partia Gowina. A Mentzenowi bardzo zależy aby być ministrem finansów . A tylko koalicja z PIS może mu to zapewnić . W mojej opinii jest to bardzo realne. Do dziś pamiętam jak Beger nagrała kuszenie ją stołkami. Tak działa PIS dla którego liczy się tylko władza.

Open_mind
Open_mind
3 miesięcy temu
Reply to  Tadek

A ja chcę mieć szybki internet

Tadek
Tadek
3 miesięcy temu
Reply to  Open_mind

Wolny internet w znaczeniu bez ograniczeń i inwigilacji.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Bzdury na resorach! Mieszanie pojęć i zwalanie cudzych narzuconych przez Unię dyrektyw na PiS. Słabe! Mimo,że nie jest to do końca wymarzoną opcja do rządzenia krajem,choć przy takiej podłej opozycji w kraju i w Unii u tak dobrze sobie radzącą w tych czasach,będę głosował na nich, bo jestem Polakiem i patriotą!

Uki
Uki
3 miesięcy temu
Reply to  Max

To wytłumacz mi Maxio jak to jest? Rządzą krajem inflacja, spadek sprzedaży detalicznej, spadek PKB i recesja gospodarcza. Mówią Ci coś te hasła? Sam pracuję w przemyślę i widzę co się dzieje. Dociągają śrubę firmom wiele z nich się zamyka. Bo koszty są przeogromne. Co z tego, że podwyższą najniższą?! Jeśli finalnie pokryje te koszty każdy z nas. A jeśli nie będzie zbytu to firmy dalej będą się zamykać. Otwórz swoją działalność i przekonaj się na własnej skórze jak to wygląda. Później wróc pokornie i napisz mi co doświadczyłeś. Chodziłeś po naszym rynku? Widziałeś ile lokali jest pustych i straszy? Pisanie bredni typu jestem patriotą i głosuję na pis. Nie jesteś właśnie Bo ten zajebisty pis utrzymuje ludzi, którzy mordowali naszych dziadów. Do dziś dnia mają problem z przeprosinami i pozwoleniem na to by ich szczotki spoczęły w grobach a nie dołach śmierci. Nie pieprz mi więc o patriotyzmie bo nie masz zielonego pojęcia o tym tak jak i o ekonomii. W innym wypadku pisał byś zupełnie inaczej. Pewnie, że prezes banku centralnego może pomylić deflację z inflacją. Bo przecież ciemny lud też nie widzi w tych pojęciach różnicy. Więc głosują tak jak Ty Maxiu. Głosuj jak uważasz, ale nie określaj się patriotą.

Próba betonowania spółek skarbu Państwa. Kto tego oróbiwsł? Twój pis.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Zapraszam do innych krajów i tam zobaczyć jak wygląda gospodarka, przemysł, ceny paliw i inflacja! I przestać sluchac głupot, a włączyć swój rozum. Przez wojnę i Covid wszystkie państwa maja podobne problemy, ale u nas winny jest PiS! Żenada!

Kokoloko
Kokoloko
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Ciekawe o jakich innych krajach piszesz, bo owszem jest wszędzie inflacja, ale nie taka jak u nas i te państwa nie mają takiego zadłużenia jak Polska i nie mają tak skłóconego społeczeństwa hak u nas. Rządy tych innych państw nie dzielą swoich obywateli na lepszy i gorszy sort i nie nazywają opozycji zdrajcami i nie chcą opozycji eliminować.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Kokoloko

Szkoda dyskutować z kimś kto dane powtarza za opozycją. Co do skłócenia, pamiętam początek: zimny Lech, zastrzelić kaczkę i wiele innych przykładów. Inflację sprawdz chodzby w Turcji . Sortowania dopuścili się różne Palikoty, a nie wspomnę tych, co drą się „j…. p…”! Zwolennicy PiS nie wrzeszczą ” j…. .., czy …”. Taka to różnica.

Anonim.
Anonim.
3 miesięcy temu
Reply to  Max

No jeśli opozycję nazywa się gorszą kategorią Polaków tylko dlatego, że ma inne poglądy i tylko dlatego że jest w opozycji do rządzących, to jasne, że ***** *** 😀
Powiedz, który z poprzednich rządów dzielił Polaków na lepszych i gorszych?

Uki
Uki
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Przez wojnę i covid? A znasz państwa, które w tej covidowy debilizm nie weszły? Nie drukowały kasy bez opamiętania? Jak debilny pis? Nie znasz to ja Ci podpowiem na Sz.

Szwecja nie ugieła się temu debilizmu. Zobacz nie wygineli ba nawet mają się lepiej bo nie występuje u nich problemy poszczepienne. Tak jak szerokim echem w Niemczech u nas również. Tylko Pfizer. To nie sklep z cukierkami a ich władza przez ogromną kasę jest niesamowita. Czemu przed przycięciem syfu u nas każdy podpisywa zgodę iż bieże to na własną odpowiedzialność? A no dla tego, że Twój patriotyczny pis wiedział iż to nieprzebadane gówno. I zapewne ładne prowizję dostali Ci co mieli dostać. Za super wykonane zadanie. Nie powielaj ciemnoty z tvpisu. Bo inflacja to w głównej mierze niestety nasza niegospodarność. To w jaki sposób przez durne lockdown drukowaliśmy kasę bez pokrycia w towarze lub usłudze. Mądry kraj drukuje wtedy, gdy wymienia zmęczone banknoty. Debilny jak my drukuje na potęgę i szuka na co tu złożyć. Z resztą mając takiego prezesa banku głównego wcale się nie dziwię, że nie wiedział jakie to skutki przyniesie długofalowo. Nie tylko my drukowaliśmy, ale tylko my na tak ogromną skalę. Przy okazji wszystkie obietnice pisu trzeba było pokryć. A bajki o uszczelnieniu systemu nie były tak wystarczające jak im się wydawało. Z resztą budżet a raczej kreatywna matematyka bo dalekie jest od prawdziwego budżetu. To niestety nie gumka z majtek. Staliśmy się państwem socjalnym w momencie, gdy kraje zacząły z tego wychodzić widząc jakie to niesie skutki.
Wracaj do szkoły i się doucz.
Wojna to już inna sprawa. Bardzo się zadłużamy rozdając nasz sprzęt stary bo stary, ale nasz. Bez kredytów i obciążeń. Rozdajemy za uśmiech w momencie, kiedy inne państwa dostają rekompensaty. Nasza dyplomacja niestety jest cholernie nieudolna, albo jest w tym głębszy interes. My dajemy stary a kupujemy jeśli potężne kredyty wysoko oprocentowane można nazwać zakupami. Bo to niestety długi jeszcze raz długi. Które będą spłacały moje wnuki a może nawet i prawnuki. Bo to na ile jesteśmy zadłużenie oficjalnie to pewnie sam pis już nie wie. Wiele wydatków jest niestety poza budżetem. Ten oficjalny to jakieś 45 tysi na obywatela a ile całkowity. Bóg jeden wie. Teraz cofnij się kilka lat i porównaj to. Tak bardzo zadłużeni jeszcze nigdy nie byliśmy.

Więc dobijając do końca to żenadą jest poziom Twojej wiedzy. Żyj dalej w swoim pisowski idealnym świecie, ale nie debatuj z innymi bo jest ona bardzo ograniczona.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Faktycznie proszę,a nie dywagacje! Wiesz,że drukowały,czy nie drukowały? Dowody. I raczej przestanę karmić trolla,bo szkoda czasu. Wspomnę tylko,że tyłu wypoczywających za granicą Polaków nie było od lat, kosze w marketach załadowane po brzegi, a i aut nie ubyło. To tyle i to są fakty.

Uki
Uki
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Widzisz Maxiu określenie te pasuje bardziej do Ciebie. Bo powielasz debilizmy a nie fakty. A to nie korzystałeś w czasie pandemii z bankomatów? Nie widziałeś tych świeżo wyfrukowanych pachnących farbą banknocików z numeracją jeden po drugim? Wartość takich pieniędzy to niestety tylko papier i farba.
To czemu według Twojej obszernej wiedzy sprzedaż detaliczna z kwartału na kwartał spada? Błąd statystyczny czy jak stwierdzisz? Haha Lubię takich ludzi żyjących w cieniu mgły. Najgorsze, że na pomoc dla was już za późno.

Dobra odpocznij już bo ja kończę te odpisywanie. Wracaj dalej do swojego kompendium wiedzy zwanego tvpisem. Oni pokażą Ci taką prawdę jaka im pasuje.

Miłej niedzieli!

Qwe
Qwe
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Chyba wyłącznie w twojej głowie.

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Tak jest!

Anonim.
Anonim.
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Taaak, kosze w marketach załadowane po brzegi, tylko posłuchaj tych co mają te kosze załadowane po brzegi…, gadają w większości po rusku, w mniejszości po ukraińsku, kolejni to rolnicy przyjeżdżający na zakupy raz na tydzień albo i rzadziej.

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Brawo Max

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Zapraszam do innych krajów i tam zobaczyć jak wygląda gospodarka, przemysł, ceny paliw i inflacja! I przestać sluchac głupot, a włączyć swój rozum. Przez wojnę i Covid wszystkie państwa maja podobne problemy, ale u nas winny jest PiS! Żenada!

Boją się
Boją się
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

On ci nic nie wytłumaczy. To prawdopodobnie jeden ze zwolenników parti rządzocej. Za swoją wierność prawdopodobnie dostał ciepły stołek. I teraz boi się utraty ciepłej posadki. Bo przecież wiadomo jeśli PIS przegra to poleci dużą ciepłych posadek. Dlatego się boją i wypisują takie rzeczy. Przykładowo wpadka jednego z pracowników PGE który zapomniał się wylogować z konta firmowego. I szczuł na Tuska . Te wszystkie komentarze są spowodowane strachem o utratę stanowisk. W samej Mławie mamy kilku takich kierowników którzy dostali stanowiska za wierność parti.

Kokoloko
Kokoloko
3 miesięcy temu
Reply to  Max

O właśnie pisowcy to prawdziwi Polacy I patrioci, a cała opozycja to wg was to już nie Polacy, nie patrioci tylko zdrajcy.
Co tyw takim razie uznajesz za patriotyzm? Jak ty rozumiesz to pojęcie?
Dla ciebie popieranie chamstwa, złodziejstwa, nepotyzmu, skłócania narodu, dzielenia Polaków na lepszy i gorszy sort, ciągnięcie Polski na samo dno i rozkradanie majątku narodowego to patriotyzm??????
Odpowiedz „patrioto”.

Max
Max
3 miesięcy temu
Reply to  Kokoloko

To jest tylko twoja chora wyobraźnia, ponieważ ołtarzem stało się TVN,a mszą Fakty. Ja mam swój rozum i obserwuję. Oglądać bełkotów wszelkiej maści mię muszę

Kokoloko
Kokoloko
3 miesięcy temu
Reply to  Max

Dobrze, że głupota i to obojętnie w jakiej postaci nie boli.

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Co ty chrzanisz, emerytom pomaga się dlatego żeby żyło im się trochę lepiej! Nie każdy emeryt to elektorat pisu.

Nnn
Nnn
3 miesięcy temu
Reply to  Kobieta

To czemu PIS blokuje obywatelsko ustawę nazwano emeryturą wdowio. Nie chcą nawet o tym rozmawiać. Tak pomagają samotnym wdowcom.

Kokoloko
Kokoloko
3 miesięcy temu
Reply to  Kobieta

Bo nie każdy emeryt jest przekupny i nie każdy emeryt jest ślepy, gluchy i bezrozumny.

Uki
Uki
3 miesięcy temu
Reply to  Kobieta

Tak. Emerytom się pomaga by głosowali na pis. To jest największe założenie waszego świętego pisu. A, że emeryt liczyć realnych pieniędzy nie potrafi. To już inna sprawa.

Kokoloko
Kokoloko
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Wielu emerytów jednak potrafi myśleć potrafi liczyć realne pieniędzy. Nie przekreślaj wszystkich emerytów. Żaden emeryt nie podpisywał lojalki pisowi, stąd też nie wszyscy dali się przekupić. Przekupić dają się tylko ci bezmyślni, zniewoleni przez sektę pisowską.

Open_mind
Open_mind
3 miesięcy temu

Tylko Konfederacja, głupi narodzie

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Open_mind

Jak sam jesteś g.łupi to nie wyzywaj innych od g.łupich.
Konfederacja to skrajna prawica, to zamordyzm, kościółek i kobiety nie mają żadnych praw. To jeszcze gorsze od PISu pod pewnymi względami, a ponadto Konfederacja wejdzie w koalicję z PISem – to pewne na 100%. Sami tak mówią.

NIGDY KONFEDERACJA, nigdy narodowcy.

Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Konfederaści, to nowa odsłona anarchistów. Czyli bu.del pod osłoną wolności. Trudno uwierzyć, że ktoś odda na nich głos- chyba, że jest foliarzem, antyszczepionkowcem, miłośnikiem putina, lub też ksenofobem.

Open_mind
Open_mind
3 miesięcy temu

A Ty jak tam gotowy na szczepionki nowe zimą 2023/2024?

Uki
Uki
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Ty Kubuś a może z Lewicą lub Ko? Bo z pisu mówią, że na pewno nie będą. Fajnie powielać te dyrdymały.

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Open_mind

DOŚĆ !!–już mamy głupków, w Sejmie, następnych nam nie potrzeba !!!

Uki
Uki
3 miesięcy temu

Głosujcie dalej na pis a doczekamy się Korei Północnej. Za chwilę wchodzi zakaz fotografowania choćby gmachu banku N-y B-y P-y jak to by kaczor powiedział. By satyryk nie znający się na ekonomi nasz nadworny stand uper Glapiński. Mylący deflację z inflacją, ale zarabiający przy tym bańkę rocznie. Drugi komik po Dudzie wywieszał swoje mądrości. Ten naród to istny ciemnogród. I wieczne hasło ukraina walczy dla nas. Dające im przyzwolenie łupać nasz system socjalny i emerytalny.

Tug
Tug
3 miesięcy temu
Reply to  Uki

Zakaz fotografowania należy zawdzięcza nie jakiemu prowokatorowi o nazwie audyt obywatelski

Rty
Rty
3 miesięcy temu
Reply to  Tug

Ten pan nie prowokował tylko robił to na co pozwala prawo. A że ochrona i służby mundurowe nie znają prawa. To powstawały niewygodne dla władzy wydarzenia. Gdzie większość sądów orzekała na korzyść tego pana.

Bachus Ludyczny
Bachus Ludyczny
3 miesięcy temu
Reply to  Rty

W Kolędzie Policji jeno nagrody. Lub granatniki. Takie nieogarnięte Towarzystwo Wzajemnej Adoracji. Załamać się można na myśl o tym, kto pilnuje naszego bezpieczeństwa. Patrz: granatnik, Szymczyk, KGP. A w Mlawie ordery i nagrody. Jak w przedszkolu.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Rty

Jak prawo tworzą nieuki to mamy takie prawo, które przy pomocy przeciętnego prawnika można ominąć, no ale o czym tu mówić jak ministrem sprawiedliwości jest c,lowiek niby po prawie, a prawa nie zna, ministrem rolnictwa człowiek który nie zna się w ogóle na rolnictwie, wielu takich co było wysoko postawionymi członkami PZPR. Prezydent państwa z wykształcenia też podobno prawnik, ale biedak niewiele umie i ciągle się uczy, 10 lat prezydentury i angielskiego nadal nie umie, jak zacznie bełkotać to nikt go zrozumieć nie może, za to bardzo dobrze umie i nawet bardzo lubi się pod wszystkim podpisywać.

Czytelniczka
Czytelniczka
3 miesięcy temu

Zamiast znów wybierać POPiS, warto wybrać Lewicę albo Trzecią Drogę. Czas na zmianę.

Pawel
Pawel
3 miesięcy temu
Reply to  Czytelniczka

Lewicę? Przecież Ci ludzie kompromitują się każdą jedną wypowiedzią

SISi
SISi
3 miesięcy temu

Patrząc na nazwiska nie ma nawet na kogo głosować , masakra jedna wielka dokąd ten świat zmierza

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  SISi

Nie głosuje się na nazwiska, tylko na partie. Raczej zapamiętaj to, bo niby dobry i porządny człowiek, którego wybierasz, ale niestety obowiązuje go dyscyplina partyjna i wcale nie będzie głosował tak jak ty byś myślała i chciała, ale tak jak partia kazała.

BBC
BBC
3 miesięcy temu

Mam wielką nadzieję, że nadchodzi koniec ery Wojnarowskich, młodych i starych. Wystarczy już napychania kieszeni takim ludziom jak oni. Też nie wiedzą gdzie kandydować już, niedługo z księżyca będą kandydować. Jski tatuś, taki syn także nie polecam głosować na nich

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  BBC

Polecać coś to ty możesz, ale swoim dzieciom.
Ja nie będę głosować na pewno na największych złodziei i oszustów czyli na partię Pieniądze I Stanowiska, w skrócie: PiS. Dość nepotyzmu i okradania uczciwie pracujących, dość utrzymywania patologii, dość zakłamania i indolencji.

Tutan
Tutan
3 miesięcy temu

Polecam głosować na PiS. Mimo skutków wojny na ukrainie i inflacji za ich rządów polska najbardziej się rozwija ze wszystkich krajów grupy OECD w I kwartale 2023 prześcignęli we wzroście PKB nawet Chiny. Rekordowo zwiększa rezerwy złota zabezpieczając przed ewentualnym kryzysem. Dbają o interes narodowy uniezależniając się od rosji budując Baltic Pipe i przekom Mierzei Wiślanej. Mimo problemów z inflacją bezrobocie jest na wyjątkowo niskim poziomie. Dbają o naszą granicę niewpuszczając agresywnych migrantów dzięki czemu nie ma ataków terrorystycznych. Założyli WOT i wojska cybernetyczne. Budują Via Carpatię aby wschód polski był wyrównany gospodarczy z resztą Polski. Zlikwidowali biedę dzieci dobrze pamiętaną w latach 90. Pomagali przedsiębiorcą w czasie COVID dzięki czemu uratowali miliony miejsc zatrudnienia. Wprowadzili coraz więcej cyfrowych usług typu e-recepta.

anty
anty
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

PISOWSKI BAŁWAN CHYBA ŚLEPY CO TEN PIS Z POLSKI ZROBIŁ WYPISZ WYMALUJ PUTIN TE SAME RZADY I DYKTATURA KACZORA I PINOKIO

Wyborca
Wyborca
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Prosty przykład za Tuska węgiel po 600 zł teraz 2500 zł….wymieniać dalej… ?

Julek
Julek
3 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

Ludzie w blokach już drżą Co będzie z opłatami za ogrzewanie od nowego roku. Rząd milczy czy ustawa będzie przedłużona . Za Tuska opłata za ogrzewanie nie wzrosła wcale. Jeśli już to były to jakieś malutkie podwyżki. Które nie wpływały na finanse ludzi. Teraz mamy 40% podwyżki za ogrzewanie i ustawa ważna tylko do końca roku. PIS milczy w tej sprawie. Tak samo od nowego roku wraca VAT na żywność.

Steffi
Steffi
3 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

A pobory?

Do Turan
Do Turan
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Czy ty to dla jaja napisałeś czy na tyle jesteś głupi, że w to wierzysz.

Xxx
Xxx
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Co ty bredzisz człowieku jest zupełnie odwrotnie . Małe firmy upadają. Polska płaciła ogromne kary , Zablokowane środki z Uni które byłyby mocnym wsparciem gospodarki. Zawyżane ceny gazu ,węgla ,paliwa. Morawiecki nie zawetował w Uni a mógł. Przez co powstało tak zwane FIT FOR 55. Co dla Polaków oznacza koniec silników spalinowych. Podatek dla ogrzewających węglem czy gazem chyba od 2027 roku. W Polsce jest jedna z najwyższych inflacji w Europie. Wysokie podwyżki za ogrzewanie w blokach. Ustawa blokująca podwyżki powyżej 40 procent ważna tylko do końca roku. Rząd PIS milczy czy to przedłuży. Przeróżne afery można tak pisać i pisać. Skąd ty się urwałeś chyba z TVP PIS.

Mławianka
Mławianka
3 miesięcy temu
Reply to  Xxx

Zablokowane środki przez naszych Polaków sprzedawczyków ktorzy liżą d… Niemcom.

Koko
Koko
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Chyba za dużo TVP PiS, co? Zmień kanał albo najlepiej wyłącz w ogóle, bo od dennych seriali mózg się tak samo lasuje jak i od ooglądania TVP PiS.

Lko
Lko
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Przez decyzje Polskiego rządu czyli PIS. Nie zakłamuj rzeczywistości. Kto rządzi prawie 8 lat . Jeśli masz ochotę oceniać poprzednie rządy to oceniaj czasy w których mieli władze. Wtedy nic nie było zablokowane. Za rządów PIS natomiast płaciliśmy wysokie kary. Wstrzymane środki z Uni. Z powodu jakiejś Izby dyscyplinarnej która miała karać niewygodnych PIS sędziów.

Mławianka
Mławianka
3 miesięcy temu
Reply to  Xxx

Żeby nie zacząć wypisywać afer PO bo by się narobiło

Lko
Lko
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Nie było takich rządów aby wszystko było dobrze. Ale wcześniej jeśli ktoś coś zrobił był odwoływany. Natomiast w PIS tworzy się nawet ustawy aby uniknąć odpowiedzialności. Dla partyjnych przyjaciół. Ba nawet dochodzi do prawa łaski przez prezydenta.

Jak
Jak
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Wypisz kilka najważniejszych skoro zaczęłaś . Dlatego właśnie jest możliwość komentowania. Rzucanie pustymi słowami niewiele mówi.

Koko
Koko
3 miesięcy temu
Reply to  Jak

Nic nie mówi

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Czytając twoje wypociny–to widać wyraznie że nalezysz do tej grupy pisowskich nieudaczników która przyciąga największe śmierdzące g*wno w POLSCE !!!!–Najgłupsze i najmniej wartościowe elementy w społeczeństwie–co spowodowało że SPRYTNE CHAMY –ZOSTAŁY WYBRANE PRZEZ TĘPYCH TAK JAK TY CHAMÓW–I ANALFABETÓW KOŚCIELNYCH !!!!!

Kobieta
Kobieta
3 miesięcy temu

Ten wpis całkowicie świadczy o Pana kulturze i zawiści.

BACZNY INSEMINATOR .!!!!!
BACZNY INSEMINATOR .!!!!!
3 miesięcy temu

I kto tu jest CHAMEM!!!

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu

TEN CO SIĘ PYTA !!!–bardzo was boli prawda o was pisowskich nieudacznikach !!!

Steffi
Steffi
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Mądrego wart posłuchac

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Steffi

No jednak dwóch głupców –rozpoznalo się na portalu !!! —

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

O matko, co ty tu próbujesz wciskać…

Powiedz co bierzesz, to może i my zaczniemy. W tak różowych barwach widzieć machloje i złodziejstwo obecnego rządu nierządu, to naprawdę trzeba coś dobrego ćpać.

Wiesz ile rezerw stworzonych przez poprzednie rządy przeżarli?
Wiesz jak bardzo zadłużyli Polskę?
Twoje prawnuki się jeszcze nie będą mogły otrząsnąć z tego bajzlu który zrobił PiS.

Mądre
Mądre
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Id wieków rządy zadłużają kraj…nie pis…PIS TO DOBRY WYBÓR NA TRUDNE CZASY.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Mądre

Od wieków rządy zadłużają, ale porównaj zadłużenie zrobione przez PIS z zadłużeniem przez inne partie.
Ogromne zadłużenie obecnego pisowskiego rządu spowodowane jest trwonieniem pieniędzy na prawo I lewo, na przekupowanie elektoratu, na przekupowanie kleru (nikt tak nie dofinansowywał tej korporacji watykańskiej jak obecny rząd), na przeróżne dotacje dla swoich: a to willa+, a to dofinansowywanie raczkującej nowej jednoosobowej dzialalnosci grubymi milionami itp.itd. PIS sieje pieniędzmi tak jak rolnik sieje ziarno na polu, tyle że z ziarna to wyrośnie nowe zboże i będzie chleb, a rozsiewania pieniędzy przez PIS to nic nie wyrośnie i nic nie będzie oprócz galopującej inflacji.

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Kuba !!–próżne to nasze pisanie –bo tego pisowskiego ciemnego luda i tak nie przekonamy oni i tak wiedzą swoje –że to wszystko nawet brak tych środków U.E TO JEST TAKŻE WINNA TUSKA !!–bo dla nich najważniejsze jest że dostają 13–14 emeryturę, i 800 +, i uwielbiaja tego oszusta KACZYŃSKIEGO który nie wie I NIE ODRUZNIA –BRUTTO OD NETTO — O PRZEZ TO WYCIĄG DODATKOWE 8 MILIARDÓW Z BUDŻETU !! bo ogłaszając że 14 tka będzie 2.200, powiedzial że będzie to netto !!!– i okazuje się to powinno być brutto!!!

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Mądre

czyżby ci by mało że zadłużenie POLSKI –PRZEKRACZA JUŻ KILKA BILONÓW ZLÓTYCH???

Antypis
Antypis
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Wszystko co wymieniłeś dyskwalifikuje tą piskomunistyczną partyjke jako godną zafana. Ale ty widzisz, plusy a ja w każdej tej pozycji po kilka minusów bym przyznał. Ale jak ktoś ma klapki na oczach lub doi kasiorę za friko to co ma pisać – tylko bzdury siane przez propagande moskiewską nadawaną za pomocą tvpis i radio co ma ryja.

Last edited 3 miesięcy temu by Antypis
Mławiak
Mławiak
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Człowieku, zmień kanał telewizyjny!

Mławianka
Mławianka
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Brawo, bardzo mądrze!

Rty
Rty
3 miesięcy temu
Reply to  Tutan

Na granicy nie wpuszczają migrantów. Za tą ściągajo ich sami z innych miejsc . Dając im legalny pobyt w Polsce. Obywatel z Ukrainy dostali takie same prawa jak Polacy. Co ja mówię nawet mają lepiej od Polaków. Za rządów PIS do Polski przybyło najwięcej migrantów. Można to sobie sprawdzić . Wiec Co ma za znaczenie że na granicy nie wpuszczają. A jednocześnie sami ich ściągajo z innych miejsc.

Znajomy
Znajomy
3 miesięcy temu

Haha Krajewskiego wystawili a jego przyjaciela Chodziutki już nie? Cóż za niesprawiedliwość…Razem dopiero zmieniliby świat na lepsze!!! Kpina kpiną pogania w tej partii

Xxx
Xxx
3 miesięcy temu

Koźlakiewicz, Krajewski…matko jedyna kto tych ludzi wystawia…naprawdę nie ma nikogo, na kogo nie szkoda byłoby oddać głosu? Bez szans

Czytelniczka
Czytelniczka
3 miesięcy temu
Reply to  Xxx

Warto oddać głos na kandydatów Nowej Lewicy

xxxc????
xxxc????
3 miesięcy temu
Reply to  Czytelniczka

zwłaszcza na kandydaturę SZYMONA WYROSTKA ????

Ola
Ola
3 miesięcy temu

Krajewski do Sejmu? Widzę, że ktoś miał niezłe poczucie humoru wystawiając tego Pana. PiS strzela sobie w kolano podejmując takie kroki…o losie

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu
Reply to  Ola

Nie zgadzam się z Tobą. Pracowałem z Panem Franciszkiem i to bardzo sympatyczny człowiek.

Bbb
Bbb
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Gratuluje Ci oceniasz kompetencje człowieka. Na podstawie tego bo jest sympatyczny. Chyba nie o to chodzi aby poseł był sympatyczny, tylko kompetenty.

Stef
Stef
3 miesięcy temu
Reply to  Bbb

Chyba kompetentny . Naucz sie pisac bo nawet nie rozumiesz co piszesz

Bqw
Bqw
3 miesięcy temu
Reply to  Stef

A ty nie bądź taki mądry i nie czepiaj się literówki.

OBSERWATOR
OBSERWATOR
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Widocznie masz takie same kompetencje do pracy jak i on. Brawo Panie Rakowski dla Pana nie liczą się ludzie tylko stanowiska.

Xd Obywatel
Xd Obywatel
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Chyba Pani nie wie jak Pan Krajewski traktuje ludzi…Jak był dyrektorem MOSiR,to traktował ludzi/pracowników jak niewolnikow,cham do potęgi…!

Steffi
Steffi
3 miesięcy temu
Reply to  Xd Obywatel

To nie ten

BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
BACZNY OBSERWATOR .!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Xd Obywatel

Zapomniałeś że ta osobistość??? — w latach 1990-1994 był SEKRETARZEM MIASTA !!ZA KADENCJI BURMISTRZA CHMIELIŃSKIEGO !!–jest bardzo zdolny do rozdawania kart i stanowisk wśród mławskich samorządowców !!!!

Cindy26
Cindy26
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

No właśnie, jeśli kryterium wyboru ma być sympatia a nie wiedza i doświadczenie to ” brawo Jasiu”!!!

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Ola

Krajewski to wnuki albo prawnuki bawić powinien.

Dorcia
Dorcia
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Tylko ze młodzi tylko ganic potrafia a do polityki maja ujemny stosunek

Zubi
Zubi
3 miesięcy temu
Reply to  Ola

A tak konkretnie co masz na mysli

Mati
Mati
3 miesięcy temu

Bardzo kibicuję Pani Joli, jednakże widzę ją na stanowisku wójta gminy Szydłowo. Wybory niedługo, a ktoś musi zrobić porządek po mizernych rządach obecnego włodarza

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu
Reply to  Mati

Pani Jola przed wyborami na Wójta obiecała wiele… m.in drogę z Szydłowa do Dębska. Drogi nie ma i pewnie nie będzie… Powiedz mi gdzie za jej kadencji położono w Gminie Szydłowo asfalt. Chociaż jeden chodnik. Nie znajdziesz nigdzie. To dla Szydłowa najgorsza kadencja odkąd mamy z gminy radnych w starostwie. Jeszcze do tego Pani głosowała przeciw przebudowie drogi do Giedni….kogo ta Pani reprezentuje ?

Bonfix
Bonfix
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Pan Rochna znacznie więcej obiecał, a jedyne co rzetelnie spełnia to zatrudnienie nowych pracowników, z tym naprawdę nie zawodzi..Ale to wszystko, cała reszta szkoda gadać, dlatego nie powinien ani chwili dłużej pełnić funcji wójta, to chyba zrozumiałe

Wyborca
Wyborca
3 miesięcy temu
Reply to  Bonfix
Masz rację 🙂 drogi na osiedlu w Szydłowie, Nowej Sławogórze, Tyszkach i Dębsku teraz droga Szydłówek -Nowa Wieś oraz ulicę Sportową. remonty świetlic,  ,Modernizację kortu tenisowego czy żwirowanie dróg nie wykonał Wójt tylko Święty Mikołaj 🙂
Ola
Ola
3 miesięcy temu
Reply to  Wyborca

Dni tego wójta są policzone więc nie podniecaj się za bardzo…Sam wójt to może się pocałować w pewną część ciała,a inwestycje absolutnie nie są jego zasługą, są to by najchętniej kasę na balangi wydał, wszyscy wiedzą jak lubi się chłop bawić w Otoczni, a za darmo go tam nie goszczą. Co ze stawem w Szydłowie, kupa kasy poszła a praktycznie nic nie zrobione, to gdzie są pieniądze mądralo? I po co farmazony piszesz, chyba że masz w tym osobisty cel to wiadomo nie jesteś obiektywny

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu
Reply to  Bonfix

Masz rację 🙂 Drogi na osiedlu w Szydłowie, Nowej Sławogórze,Tyszkach, ul. Sportow w Szydłowie czy droga w Dębsku, Zmodernizowany kort tenisowy, Czy budowana obenie droga Szydłówek-Nowa Wieś nie są robione przez Wójta tylko przez Świętego Mikołaja 🙂

Bbb
Bbb
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

PIS czyli nie mieszkańców Polski.

OBSERWATOR
OBSERWATOR
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Jak to nigdzie pod dom Pani Radnej i jej teśćiow wylano asfalt

Nnn
Nnn
3 miesięcy temu
Reply to  Mati

Ewentualne rządy tej pani byłyby jeszcze bardziej mizerne.

Milka
Milka
3 miesięcy temu
Reply to  Mati

Jolu, musisz być wójtem Szydłowa!!!!

Vvv
Vvv
3 miesięcy temu

PIS boi się jakiej kolwiek debaty. Najpierw odrzucili opcje debaty prowadzonej przez WP . Teraz odrzucają debatę zorganizowano przez TVN. Kaczyński ucieka przed Tuskiem z list w Warszawie. Brak uczestnictwa w debacie to zwykłe tchórzostwo i brak szacunku dla wyborców. Powinna powstać debatę zorganizowana przez największe media w Polsce czyli TVN, POLSAT, TVP . Pytania powinni również móc zadawać przedstawiciele największych portali internetowych. Na tako debatę zgodzi się każdy poza Pisem ponieważ to zwykli tchórze i kłamcy.

taki ktoś
taki ktoś
3 miesięcy temu
Reply to  Vvv

Gadać każdy może, jeden lepiej,drugi gorzej,w zależności od talentu.Nic to nie znaczy.

Adam
Adam
3 miesięcy temu
Reply to  taki ktoś

Może dla ciebie nie znaczy nic, masz prawo do swojego zdania . Jeśli ciebie taka debata by nie interesiwała, nie ma obowiązku aby oglądać. Większość Polaków chciałoby takiej debaty. Niestety tchórzostwo małego człowieka to uniemożliwia.

Mławianka
Mławianka
3 miesięcy temu
Reply to  Vvv

Pis ma program PO bez programu więc o czym mowa jaka debata.

Kokoloko
Kokoloko
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Jaki program ma PIS? -do końca rozp…yć Polskę?

Lko
Lko
3 miesięcy temu
Reply to  Mławianka

Właśnie chyba ma skoro PIS boi się takiej debaty. Dlatego właśnie powstają debaty aby zaprezentować. Ale dyktator zostałby w niej zniszczony. Dlatego się boi. Co nie zmienia tego że w każdym demokratycznym kraju debata przed wyborcza to standard. Ale demokracja w naszym kraju dość mocno kuleje delikatnie mówiąc.

Yyy
Yyy
3 miesięcy temu
Reply to  Vvv

Ale piękny symbol PIS był na wczorajszej debacie TVN24. Oczywiście z PIS nikt nie miał odwagi się pojawić. Wiec jeden z przedstawicieli opozycji postawił paczkę pampersów. Na miejscu dla przedstawiciela PIS symbolizująco tchórzostwo.

Antypis
Antypis
3 miesięcy temu

W czasie II wojny światowej harcerze walczyli z faszystami. A tu chyba jakiś kamuflarz. Bo jak to pogodzić.

Pawel
Pawel
3 miesięcy temu
Reply to  Antypis

Warto poznać definicje faszyzmu zanim zacznie się rzucać takim tekstami.

Zołza
Zołza
3 miesięcy temu

Czytając artykuł i patrząc na miejsca na listach wyborczych, to wynika jednoznacznie, że nikt z naszego okręgu nie ma szans załapać się do Sejmu, pani Jola mimo wielkiego parcia też wyląduje gdzieś dalej na liście kandydatów(w tym przypadku to pewnie i dobrze, bo byłaby drga taka niemowa jak Cicholska).

mieszkanka
mieszkanka
3 miesięcy temu
Reply to  Zołza

Ta pani łapie się wszystkiego widać że nie na ludziach jej zależy a na ciepłej posadce ;-( wszędzie gdzie to możliwe startuje – słabe

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  mieszkanka
Na ludziach jak i na rozwoju na swoim terenie to jej zależy jak na zeszlotocznym śniegu, ale dobrze się orientuje jakie poczynania mogą przynieść jej chwałę i pieniądze, wie gdzie się przytulić. No cóż na tym polega polityka, a polityka jest brudna.
Obserwator
Obserwator
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

A powiedz po co wójt przytulił się do PSL? Żeby wygrać wybory. Tyle że te przytulanki na nic pomogą na wiosnę 2024

Vvv
Vvv
3 miesięcy temu
Reply to  mieszkanka

Również to zauważyłem już ma ciepło posadkę. Ale jeszcze mało i szuka jeszcze cieplejszej.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Vvv

Pisowcom to i księżyca mało.

cytat
cytat
3 miesięcy temu

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cytat
cytat
3 miesięcy temu
Reply to  cytat

czemu służy ten minus?

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  cytat

Czemu służy ten twój wpis?
Chybakazdy doskonale zdaje sobie sprawę, że nie jes anonimowy. Nie padają tu żadne obelgi, wyzwiska, a więc nikt nie wie po co ten twój wpis. Piszesz byle coś napisać?

Mlawianka
Mlawianka
3 miesięcy temu

Ukończenie jakiegoś kursu nie daje podstawy aby być absolwentem uczelni. Po co się ośmieszać

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Mlawianka

Masz na myśli te pięć uniwersytetów i uczelni? :)))))

Magda
Magda
3 miesięcy temu

Jolanta nie odpuszcza

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Magda

To już nie na wójta w Szydłowie?

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Wyżej s… Jak d…ę ma. 😀

Vvv
Vvv
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

W mojej opinii tacy ludzie to zwykli karierowicze. Takie pytanie czy gdyby nie należała do PIS. Była by zastepco kierownika, osobiście wątpię.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Vvv

Nie masz w co wątpić, to jest pewnik. Niczym pozytywnym się nie wyróżniała wcześniej, no chyba, że prowadzeniem księdzu z Dębska kroniki parafii.

Mławiak
Mławiak
3 miesięcy temu
Reply to  Vvv

Nie, nie byłaby.To polityczne stanowisko na zasadzie powołania a nie konkursu.

Imago
Imago
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Na wójta w Szydłowie jak wszystko wskazuje, to ma startować Majonez z ramienia PSL w miejsce poprzedniego kandydata.

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu
Reply to  Imago

Nic na to nie wskazuje. I wątpię by miał na to ochotę.

Liza
Liza
3 miesięcy temu
Reply to  Imago

Odp…l się od Majoneza

Mający swoje zdanie
Mający swoje zdanie
3 miesięcy temu

Mławska żenada !
Tylko na takich reprezentantów stać to miasto i ten powiat ?

Zofia
Zofia
3 miesięcy temu

powiedział co wiedział

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

No właśnie… jesteś mlawską żenadą

Czytelniczka
Czytelniczka
3 miesięcy temu

Wstyd dla harcerza dawać twarz partii która chce uśmiercać naszych seniorów i słabszych przez totalne zaoranie służby zdrowia. Bon na 4300 ledwo nawet na przyjęcie na SOR nie starczy.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Czytelniczka

I znów zwyczajem pisowskie oczerniasz ludzi i kłamiesz. Zgłoś die do TVP PiS, tam takich szachrai zakłamanych ludzi potrzebują.

Czytelniczka
Czytelniczka
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Skąd ancymonie sugestia że nie zagłosuję na Lewicę albo na Trzecią Drogę?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 miesięcy temu
Reply to  Czytelniczka

Czy zdaje sobie Pani sprawę, że każdy pracując odprowadza 9% wypłaty na służbę zdrowia? Zapewne nie, więc proszę sobie policzyć ile to wychodzi i wyłączyć TVP 🙂

Pawel
Pawel
3 miesięcy temu
Reply to  Czytelniczka

Klasyczny przykład wyborcy lewicy, nie znam się a wypowiem się 🙂

Konfunia
Konfunia
3 miesięcy temu

liczą się jedynki i partia reszta jest bez znaczenia no chyba że wygra Konfunia i POKO to każdy *** na swój strój

Woda po pierogach
Woda po pierogach
3 miesięcy temu

+++++ +++ i Konfederację

Antypis
Antypis
3 miesięcy temu

Czy im jeszcze nie wstyd po tym bałaganie jaki zrobiły te dwie formacje nienawidzące wszystkich Polaków. Podkreślam wszystkich Polaków. Promujące komunizm i faszyzm. Że tego nie zdelegalizował Adrian to mnie wcale nie dziwi.

przechodzien
przechodzien
3 miesięcy temu

Nikt sobą nic nie prezentuje. A później nie mamy posła z naszego miasta, bo wszystko zgarnia Płock…

Mikołaj Mikołajski
Mikołaj Mikołajski
3 miesięcy temu
Reply to  przechodzien

A Ty sobą co reprezentujesz?

Mający swoje zdanie
Mający swoje zdanie
3 miesięcy temu

Dlatego się nie pcham, bo mam odrobinę samokrytyki, a kandydaci ………. ?

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  przechodzien

No tak to bywa…

Gustaw
Gustaw
3 miesięcy temu
Reply to  przechodzien

Trzeba było kandydować

212
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x