Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

2000 zł, 14 punktów i zatrzymanie prawa jazdy w trzech kategoriach


Pomimo apeli o rozsądek i ostrożność za kierownicą, wciąż niestety nie brakuje kierowców, lekceważących ograniczenia prędkości w terenie zabudowanym. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego skodą mławianina, który w Wiśniewie jechał z prędkością 112 km/h. Ten odcinek krajowej siódemki jest objęty szczególnym nadzorem, miedzy inni w uwagi na liczne zgłoszenia użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.


W Wiśniewie, na odcinku drogi krajowej nr 7, odnotowano 20 potwierdzonych zgłoszeń użytkowników Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.  Jest to miejsce objęte szczególnym nadzorem przez patrole ruchu drogowego. Wiedzą o tym miejscowi kierowcy. Pomimo tego nadal dochodzi do wykroczeń. Zatrzymany 54-letni mławianin, który jadąc skodą, przekroczył prędkość o 62 km/h to przykład tego rodzaju wykroczeń. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2000 zł oraz 14 punktami karnymi. Policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującemu uprawnienia w trzech kategoriach.

W terenie zabudowanym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h. Wystarczy o tym pamiętać i stosować się do przepisu ruchu drogowego, by uniknąć wysokiego mandatu, punktów karnych i utraty prawa jazdy.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Marcin
Marcin
2 miesięcy temu

Dobrze. Przydałoby się kilkanaście fotoradarów w Mławie. Może wtedy skończą się wieczorne bicia rekordów prędkości.

MążMarzeny
MążMarzeny
2 miesięcy temu

Gratuluje do dołączenia do grona znanych osobistości namierzonych w Wiśniewie obok Tuska jest pan następny .

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x