Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zamek w Ciechanowie. Walki rycerskie, pokazy sokolnicze, łucznictwa  i dżygitówki


Muzeum Szlachty Mazowieckiej zaprasza na największą imprezę historyczno–edukacyjno–widowiskową w Ciechanowie „Spotkania z historią”. 2 września w godz.13:00-20:00 na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich będzie można przenieść się w klimat średniowiecza, na żywo obejrzeć galę walk rycerskich, widowiskowy turniej konny, pokazy sokolnicze, łucznictwa  i dżygitówki. Na zamkowym dziedzińcu staną kramy rzemiosł dawnych, a dodatkową atrakcją będzie spektakl teatralny. Imprezę poprowadzi Błazen Jajosz. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zołza
Zołza
3 miesięcy temu

Znów ten Ciechanów…
Dodajcie jeszcze artykuł o budowie żłobka na 100 miejsc, o pozyskanych na tę budowę środkach (od marszałka wcale niewiele jakby znów się ktoś czepiał że PSL) I o pozyskanych środkach na działalność tego żłobka, na pierwsze 5 lat.
Brawo panie prezydencie!!!
A mławianie na następną kadencję wybierzcie znów przedstawiciela deweloperów, czyli pana Kowalewskiego, „przecie” on najlepszy, bo wszystkim mówi dzień dobry, a starsze panie nawet w rączkę całuje i tak ładnie, fałszywie się uśmiecha, no i oczywiście to mieszkaniec Mławy mający od lat swoją willę w Trzcińcu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x