Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Elżbieta Rzodkiewicz nową przewodniczącą Zarządu Osiedla Nr 14 ZawkrzeIwona Pisarkiewicz i Elżbieta Rzodkiewicz ubiegały się o stanowisko Przewodniczącej Zarządu Osiedla Nr 14 Zawkrze w Mławie. Zgormadzeni na sali mieszkańcy osiedla na nową przewodniczący wybrali Elżbietę Rzodkiewicz, który była przewodniczącą w latach 2015-2019.

Do wyborów zgłoszono dwie kandydatury: Iwonę Pisarkiewicz (przewodniczącą w kończącej się kadencji 2019-2023 oraz Elżbietę Rzodkiewicz (przewodnicząca w kadencji 2015-2019).

W wyniku tajnego głosowania wygrała Elżbieta Rzodkiewicz 8 głosów za, a dotychczasowa przewodnicząca Iwona Pisarkiewicz 5 głosów. W kadencji 2023-2027 Zarząd Osiedla Nr 14 Zawkrze będzie liczył 3 osoby. W wyniku głosowania weszli do niego: Iwona Pisarkiewicz i Stanisław Grabowski.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Ciekawe czy nas czymś ta Pani zaskoczy jako przewodnicząca osiedla, bo jako radna to chyba tylko podnosiła rączkę zgodnie z zaleceniami pryncypala, wszak z jego Komitetu startowała.
Może szykuje się nam druga kandydatka na mlawianina roku (jedną chyba będziemy mieć z „Pogodnego Uśmiechu”).

Last edited 3 miesięcy temu by Anonim
z bliska
z bliska
3 miesięcy temu

Najważniejsze że na takich spotkaniach jest Prezes który mial wstrzymać budowę nowej siódemki !!!!

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  z bliska

W zasadzie to co on tam robi?
Z jakiej racji uczestniczy w osiedlowym zebraniu?
Kronikę Mławy pisze czy nie ma co robić i z nudów wszędzie lata.

Open_mind
Open_mind
3 miesięcy temu

frekwencja na tych „tajnych” zebraniach powala

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x