Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Memoriał Szachowy im. św. Stanisława Kostki odbędzie się w Przasnyszu


Wydział Duszpasterski Kurii Płockiej zaprasza do zgłaszania uczestników do 21. Memoriału Szachowego. Wydarzenie odbędzie się 15 września w przasnyskiej „Dwójce”.


Tradycją Pielgrzymki Dzieci i Młodzieży do Rostkowa jest organizacja Memoriału Szachowego im. św. Stanisława Kostki. Tegoroczną jego 21. edycję zaplanowano na piątek, 15 września na godz. 10.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 im. H. Sienkiewicza w Przasnyszu.

Za organizację i przeprowadzenie turnieju odpowiada ks. Wojciech Paradowski.

– Zgłoszenia uczestników przyjmuje Wydział Duszpasterski Kurii Płockiej (tel.: /24/ 262-85-99) z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia oraz nazwy reprezentowanego klubu, szkoły lub parafii do 13 września – informuje Diecezja Płocka.

Memoriał szachowy im. św. Stanisława Kostki jest turniejem otwartym skierowanym do dzieci i młodzieży z terenu diecezji płockiej. Zawodnicy mają 30 minut na każdego przeciwnika. Grają w systemie rozgrywek szwajcarskich kontrolowanych na dystansie siedmiu rund. Dla najlepszych przewidziano nagrody, pozostali uczestnicy zawodów otrzymają upominki.

Zgłoszenia zawodników przyjmuje Wydział Duszpasterski Kurii Płockiej.

źródło: Diecezja Płocka

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x