Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Potrącił ojca z kilkuletnim dzieckiem i uciekł. Policja apeluje o pomoc


fot. ilustracyjne


Płońscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj w miejscowości Gościmin Wielki gm. Nowe Miasto.  Dwoje pieszych (ojciec z kilkuletnim dzieckiem) zostało potraconych przez samochód osobowy. Policjanci szukają kierowcy pojazdu. 

Do zdarzenia doszło około godz. 18:00 na prostym odcinku drogi. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący od strony miejscowości Modzele-Bartłomieje samochód osobowy potrącił mężczyznę idącego wraz z dzieckiem poboczem drogi. Kierowca pojazdu nie zatrzymał się, odjechał, nie udzielając pomocy poszkodowanym. Piesi: 35-latek i 5-letni chłopiec z obrażeniami ciała trafili do szpitali. Dziecko zostało przetransportowane do placówki medycznej pogotowiem lotniczym.  

Na miejscu wypadku płońscy policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady i przesłuchali świadków zdarzenia. Funkcjonariusze szukają kierowcy, który potrącił pieszych i odjechał.  W ramach prowadzonego w płońskiej komendzie postępowania szczegółowo będą ustalane okoliczności, w jakich doszło do potrącenia pieszych.

Osoby mające informacje na temat tego zdarzenia, mogące pomóc w ustaleniu kierowcy samochodu osobowego biorącego w nim udział, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji  w Płońsku  tel. 47 703 35 00 lub 47 703 35 50

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x