Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar w garażu w Kowalewku. Jedna osoba w szpitalu


fot. ilustracyjne


Wczoraj przed południem  podczas prac warsztatowych w garażu, na terenie jednej z posesji w miejscowości Kowalewko doszło do pożaru samochodu osobowego. Działania na miejscu prowadziły 3 zastępy z JRG Mława oraz zastęp OSP Kowalewo. W wyniku pożaru jedna osoba została poszkodowana. Strażacy udzielili jej kwalifikowanej pierwszej pomocy, a zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x