Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ostatnie wakacyjne spotkanie z cyklu TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO


W czwartek, 24 sierpnia 2023 r. odbyło się ostatnie spotkanie w ramach projektu TRZEŹWO, ZDROWO I SPORTOWO „W zdrowym ciele zdrowy duch”.


Spotkanie zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” działające przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie we współpracy z Miejską Biblioteka Publiczną im. Bolesława Prusa w Mławie, Komendą Powiatową Policji w Mławie oraz Klubem Sportowym Mławianką Mława.

Dzieci mogły posłuchać i obejrzeć bajki profilaktyczne przygotowane przez bibliotekę, spróbować swoich sił w zawodach sportowych przygotowanych przez MKS Mławianka, poczuć się jak prawdziwy policjant czy policjantka oraz otrzymać odblaski od przedstawicieli policji. Liczne gry (domino, kółko i krzyżyk, budowanie z klocków) oraz malowanie twarzy przygotowali wolontariusze Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mławie.

– Bardzo dziękujemy dzieciom , rodzicom i dziadkom za aktywnie wspólnie spędzony dzień na placu zabaw przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji – napisał na stronie MOPS organizator cyklu.

źródło i fot. MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x