Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Od dziś, zmiany na trasie jazdy autobusu linii nr 3


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że z uwagi na prace drogowo-remontowe wykonywane na skrzyżowaniu ulic Nowej, Nowowiejskiego i Mechaników od piątku 25 sierpnia 2023 r. do odwołania wprowadzone zostaną zmiany na trasie jazdy autobusu MKM linii nr 3.


Autobus MKM linii nr 3 nie będzie dojeżdżał na przystanki przy ul. Mechaników i ul. Napoleońskiej – Jasnej. Jadąc ul. Aleja Marszałkowska, autobus skręci w lewo w ul. Studzieniec, omijając ww. przystanki. Dalej trasa będzie przebiegała bez zmian. Godziny przyjazdu i odjazdu z poszczególnych przystanków nie ulegają zmianie. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy – dodaje MPDM.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x