Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

W nocy ukradli z posesji ogrodowe krzesła


Na ul. Świerkowej w Mławie w nocy z 18 na 19 sierpnia skradziono z posesji krzesła ogrodowe (6 sztuk – model jak na załączonych zdjęciach). Krzesła były szare, z regulowanym pochyleniem oparcia, metalowe. Właściciele zgłosili sprawę na policję wraz z informacją o osobach, które mogły dokonać kradzieży.


Możliwe, że złodzieje będą próbowali sprzedać skradzione meble. Stąd apel, aby zwrócić uwagę na takie podejrzane propozycje. Dla osoby, która pomoże w odnalezieniu własności przewidziana jest nagroda. W razie jakichkolwiek informacji właściciele proszą o kontakt: 509 187 620.

red

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x