Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wypadek w Stupsku. Jedna osoba ranna


W poniedziałek 14 sierpnia, około godziny 9-tej w pobliżu przejścia dla pieszych na biegnącej przez Stupsk drodze wojewódzkiej 615, zderzyły się bus z osobową Skodą Octavią. Pojazdami podróżowali jedynie kierowcy. Na skutek zderzenia kierowca osobowej Skody został zabrany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z JRG Mława oraz OSP Stupsk. Czynności Policji na miejscu wypadku trwały niemal 4,5 godziny.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x