Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Porzucili, czy podrzucili?


„Takie rzeczy to tylko w Mławie … I to do tego w centrum, koło remontowanego kina” – tak pisze czytelnik o leżącej  grzecznie tuż przy tymczasowym ogrodzeniu placu budowy miejskiego kina zdemontowanej umywalce z armaturą. Tak przynajmniej to wyglądało jeszcze w miniony poniedziałek. Trudno powiedzieć skąd umywalka się tam wzięła, czy została wyrzucona, czy może podrzucona. Na pewno jednak ktoś z lokalnych zbieraczy zainteresuje się – przynajmniej jej metalowymi elementami. Czy jednak tak to powinno wyglądać?


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x