Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Cztery pożary w ciągu minionej doby


Świąteczny dzień był pracowity dla naszych strażaków. W ciągu minionej doby aż czterokrotnie wyjeżdżali – do na szczęście niezbyt dużych pożarów.


Do pierwszego z pożarów doszło wczoraj rano w miejscowości Borowe. Tam podczas pracy na polu zapaliła się prasa. Pożar opanował właściciel jeszcze przed przyjazdem ratowników. Kolejny z pożarów miał miejsce w Giedni. Tam ogień pojawił się w poszyciu leśnym i objął obszar około 20 arów. Działania gaśnicze prowadziły tam jednostki z JRG Mława oraz OSP Szydłowo i OSP Piegłowo.

Po południu, kilka minut po 17-tej,  w Turzy Małej zapaliła się bela słomy i rżysko w jej pobliżu. Ponad godzinę później podobny pożar miał miejsce w okolicy miejscowości Dobra Wola. Tam spaleniu uległy 3 bele słomy i rżysko. W tych obu przypadkach działania gaśnicze prowadziły zastępy OSP Turza Mała, OSP Lipowiec Kościelny oraz JRG Mława.

red.

fot. OSP Turza Mała

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Widz
Widz
3 miesięcy temu

A czy pierwszy przypadek nie dotyczył Bieżan? Tam zapaliła się prasa. I ugasili szybciej niż przyjechała straż.

Były
Były
3 miesięcy temu

Na „Naszej Mławie” zapytałem w komentarzach przedstawiających zdjęcia z pielgrzymki – gdzie są Mławianie ( bo zdjęcia są ogólne, z dalekiej perspektywy, na których nikogo nie można zidentyfikować ) ,,,,,, i co zrobiła cenzura portalu – nie opublikowała komentarza .
WSTYD !!!!!!!!!!!!!!!
Ale wyniki oglądalności potwierdzają żenujący stan tego portalu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chyli się ku upadkowi przy takiej polityce cenzuralnej !!!!!!!!!!!!!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x