Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowa Lewica w Mławie zaprasza na zbiórkę podpisów poparcia


Nowa Lewica w Mławie zaprasza na zbiórkę podpisów poparcia dla kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu RP Komitetu Wyborczego Nowa Lewica w wyborach parlamentarnych zaplanowanych na 15 października 2023 roku. Odbędzie się ona w środę, 16 sierpnia w godzinach 16:30-18:00 w Parku Miejskim.


– Zapraszam wszystkich zwolenników i sympatyków lewicy w Mławie i powiecie mławskim. Przyjdźcie, podpiszcie i wesprzyjcie Lewicę w wyborach parlamentarnych – mówi Szymon Wyrostek, Przewodniczący Nowej Lewicy w Mławie.

Oprócz złożenia podpisu, będzie można porozmawiać z kandydatami Lewicy z okręgu płocko-ciechanowskiego o programie i dotychczasowych działaniach Lewicy w Sejmie.

Materiał promocyjny, sfinansowany przez Komitet Wyborczy Nowa Lewica

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]