Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Patriotyczne i żołnierskie piosenki w mławskim parku


Już po raz czternasty, mławski Klub Seniora Pogodny Uśmiech zorganizował w naszym mieście Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, nawiązując do obchodzonego 15 sierpnia Święta Wojska Polskiego.


Wśród wykonawców zapowiedzianych przez organizatorów znaleźli się m.in. Młodzieżowa Orkiestra Dęta i mażoretki z Dzierzgowa, zespół Dąbkowiacy, mławski chór Cantare, a także zespół Soprano z Legionowa oraz „Ustronie” ze Skierniewic. Wśród solistów festiwalu znaleźli się Małgorzata Kaszuba z Przasnysza oraz Zenon Pawłowski z zespołu Rivers. W nadaniu żołnierskiego klimatu pomogła też Grupa Rekonstrukcji Historycznej Ludności Cywilnej Mława, nawiązująca strojami do czasów walki o niepodległość. Zapraszamy na fotorelację.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x