Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsze z cyklu wakacyjnych spotkań na placach zabaw w miejskim parku


W miniony czwartek, w miejskim parku odbyło się pierwsze spotkanie z wakacyjnego cyklu „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”, którego realizatorem jest Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Mławie. 


Na najmłodszych mieszkańców naszego miasta czekał cały szereg gier i zabaw ruchowych, ale też zgadywanki i konkursy.

To pierwsze takie spotkanie , kolejne odbędą się: 10 sierpnia 2023 r.- plac zabaw na os. Wólka przy tężniach oraz 24 sierpnia 2023 r. – plac zabaw przy MOSiR. Ten wakacyjny cykl zajęć został sfinansowany z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2023r roku.

red.

fot. MOPS Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x