Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Święto Wojska Polskiego w Mławie


We wtorek 15 sierpnia 2023 r. mławianie tradycyjnie uczczą Święto Wojska Polskiego. Uroczystości rozpocznie msza św. w kościele pw. Świętej Trójcy o godz. 10:00. Po jej zakończeniu przewidziano spotkanie przy tablicy pamięci Żołnierzy 144. Pułku Piechoty Strzelców Kresowych na Starym Rynku, gdzie uczestnicy obchodów będą mogli złożyć kwiaty.


Organizatorami uroczystości są Burmistrz Miasta Mława i Miejski Dom Kultury w Mławie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x