Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Orkiestra Na Dużym Rowerze. Zagrali na wysokich obrotach


Orkiestra Na Dużym Rowerze to sześcioosobowy zespół muzyków, który potrafi zagrać jadąc jednośladem. I tak właśnie rozpoczęli swój koncert w mławskim parku, wjeżdżając na dużym rowerze i do tego, od samego początku na dużych, muzycznych obrotach. Zespół brawurowo zagrał zarówno własne kompozycje – jak choćby „Wrzuć na luz”, ale również znane przeboje muzyki rockowej. Wielokrotnie ze sceny padały pochwały mławskiej publiczności, która nie tylko nagradzała występ brawami, ale też dawała się porwać do wspólnego śpiewu.


Orkiestra Na Dużym Rowerze to półfinaliści XIII edycji programu MAM TALENT. Początki zespołu sięgają 2017 roku, kiedy to piątka muzykujących przyjaciół (Adrian Zasada, Maciej Drapiński, Jędrzej Rochecki, Szymon Wiciński, Tomasz Stanny) założyła zespół Kontrabus. Projekt Orkiestry na Dużym Rowerze pojawił się w 2021 roku. Jako ciekawostkę można tu dodać, że ten sześcioosobowy rower powstał specjalnie dla Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy z przeznaczeniem dla Orkiestry Na Dużym Rowerze i jest tak skonstruowany, aby muzycy mogli swobodnie grać w trakcie jazdy na instrumentach, nawet tak dużych jak kontrabas.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
maniek
maniek
11 miesięcy temu

a pan radny powiatowy Ch. zawsze jakiś taki niezadowolony…..

Psia Kupa
Psia Kupa
10 miesięcy temu
Reply to  maniek

Bo nie wie z której teraz jest strony? Może już sam się gubi.

Bulle
Bulle
11 miesięcy temu

ach to cyrkowniki jedne

rychu
rychu
11 miesięcy temu

świetny koncert!!! Panowie rozkręcili publiczność w całym parku!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x