Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Poważny pożar w trakcie żniw. Spłonęło zboże i prasa do belowania


Do pożaru doszło w środę, 12 lipca bieżącego roku w Grójcu, gmina Czernice Borowe. Ogień objął prasę do belowania, rżysko słomy i zboże na pniu. W akcji gaśniczej uczestniczyły 4 zastępy straży pożarnej.


W chwili przyjazdu jednostek ochrony przeciwpożarowej ogniem objęta była prasa do belowania słomy, rżysko z belami słomy o powierzchni ok. 1 hektara oraz około 70 arów zboża na pniu.

– Działania straży pożarnej polegały na graniczeniu rozprzestrzeniania się palącego rżyska i zboża na pniu. Strażacy podali prądy wody w natarciu oraz w obronie działając okrążająco na terenie akcji. Działania trwały 1g.45m. W akcji ratowniczo – gaśniczej uczestniczyły 4 zastępy straży pożarnej: JRG Przasnysz, OSP Rostkowo, OSP Węgra i OSP Obrąb – podaje PSP w Przasnyszu.

red.

fot. KP PSP Przasnysz

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x