Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wybuch butli gazowej na Turystycznej. Jedna osoba ciężko ranna


Dzisiaj kilka minut po godzinie 4. rano, w jednym z domów na ulicy Turystycznej w Mławie doszło do wybuchu gazu, ulatniającego się z butli gazowej. Ciężko ranna została kobieta, przebywająca w tym pomieszczeniu, gdzie nastąpił wybuch. Siłą eksplozji byłą tak wielka, że spowodowała wypadnięcie szyb oraz poważne uszkodzenie jednopiętrowego budynku. Siedem osób ewakuowało się już po wybuchu, przed przybyciem służb ratunkowych. Działania na miejscu prowadziły dwa zastępy z JRG Mława oraz zastęp OSP Turza Mała. Zespół ratownictwa medycznego zabrał poszkodowaną do szpitala. Na miejscu była również Policja oraz nadzór budowlany.


Aktualizacja

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, interweniujących na miejscu zdarzenia, do wybuchu doszło w pomieszczeniu na parterze, zajmowanym przez 68-letnią kobietę. Użytkowała ona kuchenkę, podłączoną do butli z gazem. Chwilę po godz. 4, gdy prawdopodobnie zapalała papierosa, doszło do wybuchu ulatniającego się gazu. Pierwszej pomocy udzieliła jej rodzina, zamieszkująca na piętrze  budynku. W momencie wybuchu, w domu  przebywało 8 osób, nikt poza seniorką, nie doznał obrażeń. Dom został poważnie uszkodzony, inspektor nadzoru budowlanego zakazał użytkowania budynku. Ranna kobieta, w stanie ciężkim została przewieziona do szpitala w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x