Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

45-letni mławianin nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu


fot. ilustracyjne


Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do niebezpiecznego zdarzenia. W miniony piątek w zderzeniu dwóch pojazdów na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 60 z Aleją Unii Europejskiej we Władysławowie k/Ciechanowa  ranna została 84-letnia pasażerka.

W miniony piątek (29.06) we Władysławowie na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 60 z Aleją Unii Europejskiej doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów 45-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu mławskiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu pojazdowi opel, którym kierował 50-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego. W wyniku tego zdarzenia 84-letnia pasażerka opla z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości kierowców potwierdziło, że byli oni trzeźwi. 

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x