Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dachowanie na „siódemce” koło Unierzyża [FOTO]


Zdarzenie drogowe z udziałem dwóch samochodów: Porsche Cayenne oraz Audi Q2 na drodze ekspresowej S7 w okolicy Unierzyża (gm. Strzegowo) zakończyło się dachowaniem tego ostatniego auta. Mimo groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Przez pewien czas, pas jezdni w kierunku Warszawy był zablokowany.


Na miejscu zdarzenia, do którego doszło wczoraj, po godzinie 16-tej, zjawiły się zastępy OSP Unierzyż, OSP Strzegowo oraz JRG Mława, a także biorące udział w gaszeniu pojazdu nieco dalej na „siódemce” (na terenie powiatu ciechanowskiego) zastępy JRG Ciechanó1) i OSP Szyjki. Strażacy udzielili jednej osobie pierwszej pomocy kwalifikowanej oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia do momentu zabrania pojazdu przez lawetę.

Policja ustala okoliczności zdarzenia.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pawliak
Pawliak
5 miesięcy temu

A taki ładny był. Amerykański.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x