Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Adrian Świderski wicemistrzem Polski 2023 w Mistrzostwach Polski Masters i Cyklosport


Adrian Świderski, mieszkaniec Mławy, został wicemistrzem Polski 2023 w Mistrzostwach Polski Masters i Cyklosport, które odbyły się 25 czerwca w Żyrardowie.


Cyklista z Mławy wystartował jako jeden z 47 zawodników w kategorii M40A. Ukończył trasę o długości 94,5 km jako drugi, z wynikiem 02:11:59 i z zaledwie pięciosekundową stratą do lidera, Dominika Patrzykowskiego, reprezentującego Fabrykę rowerów z Łobodna.

Wyścig został zorganizowany w ramach Otwartych Mistrzostw Polski dla Amatorów na 100-lecie żyrardowskiego kolarstwa. Adrian Świderski startował jako zawodnik niezrzeszony. Gratulujemy świetnego wyniku!

Na zdjęciu Adrian Świderski w czarnej koszulce, pierwszy od lewej strony.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x