Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Giednia. Pożar w warsztacie, w pobliżu zaparkowane auta


fot.ilustracyjne


Cztery zastępy straży pożarnej, a wcześniej pracownicy gasili pożar , który powstał w ścianie hali warsztatu samochodowego. Prawdopodobnie, przyczyną jego powstania było zwarcie w instalacji elektrycznej.

Do zdarzenia doszło wczoraj, klika minut przed godziną 14 w Giedni (gm. Szydłowo). Do działań gaśniczych wyjechały dwa zastępy z JRG Mława oraz zastępy z OSP Szydłowo oraz OSP Piegłowo. Pożar, który pojawił się w warstwowej ścianie garażu jeszcze przed przybyciem straży gasili pracownicy, nie dopuszczając do jego rozprzestrzenienia. Akcja gaśnicza straży pożarnej trwała  ponad godzinę. Straty oszacowano na 60 tys. zł, a wartość uratowanego mienia – na ok. 800 tys. zł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x