Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożegnanie ośmioklasistów w SP 7


23 czerwca 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 7 odbyła się wyjątkowa  uroczystość – pożegnanie ósmoklasistów, przed którymi kolejny etap edukacji w szkołach średnich.


W trakcie apelu nastąpiło przekazanie sztandaru klasom siódmym oraz  ślubowanie klas ósmych. Najlepsi uczniowie,  za celujące i bardzo dobre wyniki w nauce, otrzymali nagrody książkowe, a sportowcy zostali uhonorowani statuetkami i medalami za osiągnięcia sportowe. Absolwenci wyrazili swoją wdzięczność   wychowawcom , ofiarowując  własnoręcznie wykonane serca z wzruszającymi podziękowaniami za wsparcie, zaangażowanie i poświęcony czas. Dyrektor Mariusz Lempek wręczył listy gratulacyjne rodzicom wyróżniających się uczniów.  Na zakończenie uroczystości absolwenci otrzymali upominki, które będą im przypominać o latach spędzonych w murach naszej szkoły. Wszystkie słowa, gesty, emocje, które wybrzmiały podczas tej szczególnej uroczystości pozostaną na długo w  pamięci.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x