Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Oddaj krew, podaruj życie


Zapraszamy do udziału w akcji honorowego krwiodawstwa, którą organizujemy 30 czerwca 2023 (piątek) w naszym Muzeum, w godzinach 9-12 w okolicy Zamku Książąt Mazowieckich w Ciechanowie. Więcej informacji znajdą Państwo na załączonych plakatach. Zachęcamy wszystkich, którzy są zdrowi, aby wzięli dowody osobiste i przyszli z pomocą – nie tylko samej akcji, ale przede wszystkim potrzebującym krwi, czyli tego leku, którego jeszcze nie udało się wyprodukować w fabryce. Zbliżają się wakacje – zawsze to trudny czas w stacjach krwiodawstwa – pokażmy naszą realną siłę pomagania.


Współorganizator: 5 Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej

Partnerzy: Oddział Terenowy Ciechanów RCKiK Warszawa, Urząd Miasta W Ciechanowie, Wojskowe Centrum Rekrutacji W Ciechanowie, Polski Czerwony Krzyż Oddział Rejonowy W Ciechanowie, Państwowa Uczelnia Zawodowa Im. Ignacego Mościckiego W Ciechanowie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x