Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wielka Gala Oscarowa w grupie 0a w MPS nr 3


Koniec roku szkolnego, dla część przedszkolaków oznacza opuszczenie murów dotychczasowych placówek, by rozpocząć przygodę w szkołach podstawowych. W wielu placówkach recytuje się piękne wiersze i śpiewa piosenki na pożegnanie przedszkola, a w grupie 0a …. odbyła się Wielka Gala Oscarowa. 


Każdy przedszkolak mógł poczuć się jak prawdziwa gwiazda! Były łzy śmiechu, a także łzy wzruszenia. Niezwykle uroczystą oprawę miało to wydarzenie, a to za  sprawą czerwonego dywanu, bajecznej dekoracji pełnej gwiazd i wręczenia popularnych statuetek Oscarów, można się tam było poczuć jak w Hollywood. Gala była pełna emocji nie tylko za sprawą przyznanych Oscarów, ale także części artystycznej. Grupa zdolnych 6-latków zachwycała strojami i pięknymi występami , zaskakując co rusz układem choreograficznym, wdziękiem, uśmiechem, a przede wszystkim talentem.

Dzieci również dla swoich tatusiów i mam z okazji ich święta przedstawiły krótki program artystyczny, oraz wręczyły upominki.

źródło i fot. MPS nr 3

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x