Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławskie Święto Rowerów w obiektywie [FOTO]


Siódma edycja Mławskiego Święta Rowerów zgromadziła na starcie prawie 1200 miłośników jednośladów i to zarówno osoby indywidualne jak i całe rodziny. Oprócz jazdy rekreacyjnej, odbył się wyścig na dystansie 40 km w kategorii OPEN i w kategorii służb mundurowych. Dla uczestników rajdu, organizatorzy przygotowali do wyboru dwie trasy 9 i 14 km, na których uczestnicy otrzymywali pieczątki, upoważniające do wzięcia udziału w losowaniu nagród.


Na uczestników rajdu czekały również inne atrakcje. W miasteczku zawodów  można było oznakować rower, zwiedzić stoiska służb mundurowych, skorzystać z  poczęstunku przygotowanego przez koła gospodyń czy punkt serwisu rowerów. Na dzieci czekały kolorowe dmuchańce.

Na starcie liczącego 40 kilometrów wyścigu stanęło 53 zawodników, a wśród nich siedmioosobowa drużyna z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Mławie wraz z Komendantem Powiatowym bryg. Mirosławem Wójcikiem. Pierwszy na linii mety zameldował się Andrzej Litka.  Drugie miejsce należało do Wiesława Tadrzaka, trzeci na metę przybył Marcin Zielkowski. Spośród zawodników służb mundurowych trasę najszybciej pokonał zawodnik OSP Mława, ul. Padlewskiego, burmistrz Sławomir Kowalewski, na drugim miejscu zawodnik KPP Przasnysz Paweł Cichocki, a 3 czas należał do druha OSP Mława, ul. Padlewskiego Karola Rychlewskiego.

W klasyfikacji drużynowej służb mundurowych I miejsce zajęła Policja, II miejsce Państwowa Straż Pożarna w Mławie, a miejsce III Ochotnicza Straż Pożarna w Mławie, ul. Padlewskiego.

Zobacz fotorelację.

red.

fot. KG/KP PSP

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kot
Kot
5 miesięcy temu

Super nagrody. Super frekwencja. Super spędzony czas z rodziną.
Nic się u nas nie dzieje?

Luvega
Luvega
5 miesięcy temu

Super impreza i atmosfera relaksu. Byłem z całą rodziną

Krosta
Krosta
5 miesięcy temu

Czy był Przybyszewski?

Harry
Harry
5 miesięcy temu
Reply to  Krosta

Będzie kandydował na burmistrza ?

Krosta
Krosta
5 miesięcy temu
Reply to  Harry

Podobno Wólki

Andy
Andy
5 miesięcy temu

KOLEJNY RAZ IMPREZA W NIEDZIELĘ HANDLOWĄ – MOŻE WARTO PRZEMYŚLEĆ TERMIN I ZORGANIZOWAĆ W CZASIE WOLNYM DLA WIĘKSZOŚCI MIESZKAŃCÓW?

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x