Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Czy tak podrzuca się psy w Mławie? [FILM]


fot. ilustracyjne


O problemie bezpańskich zwierząt nie raz już pisaliśmy na łamach Codziennika Mławskiego. Jak wiadomo, pozbywanie się niechcianych zwierząt – poprzez wyrzucenie ich z samochodu, to oburzająca praktyka, z jaką mamy najczęściej do czynienia podczas wakacji. Prawdopodobnie do takiego zdarzenia doszło w minioną niedzielę na ulicy Granicznej w Mławie. Jeden z czytelników przesłał nam zarejestrowany kamerą filmik.

– 25 czerwca około godziny 15.50 przy ulicy Granicznej w Mławie, prawie naprzeciwko marketu Pszczółka prawdopodobnie miało miejsce porzucenie niewielkiego pieska. Kobieta w srebrnym samochodzie z początku nagrania najprawdopodobniej zatrzymała się przy chodniku i wypuściła z samochodu pieska widocznego na filmie, po czym oddaliła się. Piesek przez chwilę szedł w kierunku odjeżdżającego auta. Wygląda na to, że sezon wakacyjny rozpoczął się na dobre☹Pieskiem zainteresowało się małżeństwo przechodzące drugą stroną ulicy, jednak nie wiem co postanowili. – relacjonuje czytelnik.

Czasami dzieje się tak, że porzucony piesek trafi w czyjeś dobre ręce – czy tak się to skończyło w tym przypadku, nie wiadomo. Częściej jednak trafia jako bezpański do schroniska.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
13 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jasio-Stasio
Jasio-Stasio
5 miesięcy temu

Ja tam regularnie wyrzucam psy i koty. Opinie wszystkich delikatnych bambinistów mam gdzieś. Trzeba sobie powiedzieć wprost, że zwierzę nigdy nie będzie ważniejsze od człowieka.

młotku
młotku
5 miesięcy temu
Reply to  Jasio-Stasio

A gdzie tu kto twierdzi że zwierzę ważniejsze od człowieka? Ciekawe skąd te psy tak wyrzucasz i skąd je bierzesz że tak regularnie się pozbywasz. Takie bajki możesz opowiadać swoim dzieciom, o ile jeszcze ich nie wyrzuciłeś.

Jasio-Stasio
Jasio-Stasio
5 miesięcy temu
Reply to  młotku

Nie mam dzieci Kiciu. Ale psy wyrzucam z przyjemnością, bo to tylko psy. Coś pomiedzy szafą, a nową parą butów

ABC
ABC
5 miesięcy temu

Nie rozumiem takich ludzi, jak można wziąć zwierzę i kiedy się znudzi wyrzucić jak starą parę butów. U mnie pojawił się młody kotek, którego też pewnie ktoś wyrzucił, ale jak już bytuje na podwótku to go szkoda, więc się go karmi a nie goni.

Anonimowo
Anonimowo
5 miesięcy temu

obrzydłe babsko zgadzam się ze wszystkimi wpisami.

Ela
Ela
5 miesięcy temu

Straszna kobieta bez serca to musi być naprawdę zimna osoba

Magda
Magda
5 miesięcy temu

Osoba ,która to nagrała powinna zgłosić na policję. Przecież ma na nagraniu numery rejestracyjne samochodu .

Aska77
Aska77
5 miesięcy temu

Czy zostało to zgłoszone na policję? Porzucenie psa to przestępstwo.

Smutne
Smutne
5 miesięcy temu

Za okoliczność łagodzącą, o ile można tak to ująć, możemy wziąć fakt, że zostawiła psiaka w miejscu gdzie chodzą ludzie a nie przywiązała w lesie sznurkiem do drzewa… Ale czyn ze wszechmiar godny potępienia tak czy inaczej.

Gocha
Gocha
5 miesięcy temu
Reply to  Smutne

Tu nie ma okoliczności łagodzącej!!!

Halina
Halina
5 miesięcy temu

Straszne! Nie wiem jak nazwać tą osobę?

anonimowo
anonimowo
5 miesięcy temu

Może ją ktoś powinien wyrzucić z domu ? Brak słów.

MARIA
MARIA
5 miesięcy temu
Reply to  anonimowo

no właśnie

13
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x