Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zagroda żubrów w budowie. Powstają nowe elementy [FOTO]


Mimo zbliżających się wakacji oraz nadchodzącego okresu urlopowego prace na terenie Leśnictwa Krajewo w planowanej Pokazowej Zagrodzie Żubrów przebiegają w największym natężeniu.


Zarówno część zewnętrzna zagrody – ogrodzenie nabrała już kształtu, jak również wnętrze zaczyna już wskazywać na rozplanowanie poszczególnych elementów zagrody tj. zadaszony paśnik, budynek gospodarczy czy elementy odłowni. Żubry mają pojawić się tu w ostatnim kwartale 2023 roku.

Rozpoczęły się również na dobre prace przygotowujące sąsiedni teren do pełnienia funkcji parkingu dla przyszłych gości.

źródło: Nadleśnictwo Dwukoły

fot. P. Zaraziński

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zelt
Zelt
5 miesięcy temu

Bilet rodzinny (2 osoby dorosłe + max. 3 dzieci w wieku 4-16 lat) 74 zł

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x